با هدف مقابله با تهاجم فرهنگي؛
طرح بومي، محلي و گردشگري پيرغار در شهرستان فارسان افتتاح شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶
فرمانده حوزه مقاومت بسيج امام علي (ع) شهرستان فارسان از افتتاح طرح بومي محلي و گردشگري تفرجگاه پيرغار در اين شهرستان خبر داد.
طرح بومي، محلي و گردشگري پيرغار در شهرستان فارسان افتتاح شد
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از  پيرغار، احمد محمدي دوست فرمانده حوزه مقاومت بسيج امام علي (ع) شهرستان فارسانگفت: به مناسبت ولادت با سعادت کريم اهل بيت٬ حضرت امام حسن مجتبي (ع) با حضور امام جمعه، جانشين فرمانده ناحيه مقاومت بسيج و جمعي از مسئولين و بسيجيان شهرستان، طرح بومي محلي و گردشگري پيرغار در روستاي ده چشمه افتتاح شد.

وي افزود: اين طرح همچون سال هاي گذشته در فصل تابستان در محل سياحتي و گردشگري پيرغار برگزار و آماده خدمت رساني به مسافران عزيز است.

وی از مباحث مطرحی در این طرح برپايي نماز جماعت ظهروعصر و مغرب و عشاء، پاسخگوئي به شبهات ديني،مشاوره هاي ازدواج و سبک زندگي با حضور کارشناسان اين امر، برپايي مسابقات بومي و محلي، برپايي ايستگاه سلامت،برپايي ايستگاه هاي صلواتي متناسب با مناسبت ها نام برد.

در اين طرح برنامه ها و مسابقات فرهنگي و ورزشي، پخش برنامه هاي راديو پارک و برپايي نمايشگاه هاي فرهنگي بويژه با موضوع حجاب و ديگر برنامه هاي متنوع سرگرم کننده، اجرا مي شود

انتهای پیام1022ج /590پ

 

کد مطلب: 29008