فرمانده نیروی انتظامي چهارمحال و بختیاری خبر داد
كشف 73 كيلو ترياك توسط پليس چهارمحال و بختياري
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸
فرمانده نیروی انتظامي چهارمحال و بختیاری از كشف ۷۳ كيلو ترياك و دستگيري دو سوداگر مرگ توسط پليس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
كشف 73 كيلو ترياك توسط پليس چهارمحال و بختياري
سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: به دنبال كسب خبري مبني بر خريد موادمخدر از استان هاي مركزي و فروش آن در استان چهارمحال و بختياري توسط دو سودا گر مرگ، موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختياري قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسي و انجام اقدامات اطلاعاتي مشخص شد اين سوداگران مرگ قصد دارند با دو دستگاه خودروي مقاديري مواد مخدر را به شهركرد انتقال و توزيع نمايد كه با همكاري پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان اصفهان شناسايي و توقيف شدند.

سردار غلامزاده با اشاره به اينكه يك خودرو نيز از سوداگران مرگ در شهرستان لردگان متوقف شد اضافه کرد: ماموران در بازرسي دقيق از اين خودروها ۷۳ كيلو ترياك که به طرز بسيار ماهرانه اي جاسازي شده بود کشف و در مجموع دو نفر دستگير شد.

سردار غلامزاده در پايان با اشاره اينكه از ابتداي سال جاري تاكنون بيش از يك تن و ۱۱۱ كيلو انواع مواد مخدر كشف، ۴۶۰ دستگاه خودرو توقيف و ۳۱ باند شناسايي و متلاشي شدند گفت: متهمين به همراه مواد مكشوفه پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شدند.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 38388