معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری:
رفتینگ در چهارمحال و بختیاری جانی دوباره می‌گیرد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴
معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: پس از یک سال تعطیلی، قایق‌سواری بر روی آب‌های خروشان رودخانه زاینده رود فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.
رفتینگ در چهارمحال و بختیاری جانی دوباره می‌گیرد
به گزارش جهانبین نیوز؛ علی تشنیزی معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری روز گذشته در جلسه بررسی مسائل و مشکلات باشگاه‌های قایقرانی استان که با حضور مدیران این باشگاه‌ها برگزار شد، اظهار کرد: قایق‌سواری بر روی آب‌های خروشان یا رفتینگ یکی از ورزش‌های ماجراجویانه‌ای است که در این استان رواج یافته بود و متأسفانه حدود یکسال گذشته این ورزش در رودخانه زاینده رود به دلیل برخی مسائل فرهنگی تعطیل و مجددا با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

وی افزود: استان چهارمحال و بختیاری به‌واسطه شرایط توپوگرافی، خاص و وجود رودخانه‌های خروشان یکی از بهترین استان‌های کشور برای انجام ورزش رفتینگ است.

تشنیزی با اشاره به اینکه مدیران باشگاه ورزشی باید به مسائل فرهنگی توجه ویژه داشته باشند، تصریح کرد: فعالیت باشگاه‌های قایقرانی نیز از این امر نباید مستثنی باشد و باشگاه های مربوطه بایستی همواره مسائل اخلاقی، شرعی و قانونی را رعایت کنند.

علیرضا عموزاده مسئول امور باشگاه‌های ورزشی استان نیز با بیان اینکه تخلف یک باشگاه نباید به تمامی باشگاه‌ها تعمیم داده شود، گفت: نظارت بر فعالیت باشگاه‌های قایقرانی از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان و هیأت قایقرانی استان اجرا و با باشگاه‌های متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

وی یادآور شد: تمامی باشگاه های قایقرانی موظف به درج پلاک، شماره تماس، آرم و نام باشگاه هستند.

عموزاده در پایان خاطرنشان کرد: چنانچه باشگاه‌های مربوطه نسبت به اجرایی نمودن مصوبات جلسه اقدام کنند در اولین فرصت فعالیت آن‌ها آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 39682