نائب قهرمان آسيا:
مدالم در برابر رشادت هاي شهيد جيلان ناچيز است/شهدا، قهرمانان واقعي هستند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
نائب قهرمان مسابقات کاراته آسيا ضمن بيان اين که شرکت ورزشکاران در مسابقات بين المللي و کسب مدال هاي مختلف به برکت فداکاري هاي شهدا است، تصريح کرد: قطعا وجود شهدايي همچون شهيد جيلان امنيت و آرامش را در کشور ما برقرار کرده است.
مدالم در برابر رشادت هاي شهيد جيلان ناچيز است/شهدا، قهرمانان واقعي هستند
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از کلار، مهدي ملک محمدي فرادنبه نائب قهرمان مسابقات کاراته آسيا که بازگشت وي از مسابقات قهرماني کاراته در کشور سنگاپور مصادف با تشييع شهيد مدافع حرم عليرضا جيلان در شهر بروجن شد، گفت: مدالم را با افتخار به خانواده شهيد مدافع حرم تقديم کردم و معتقدم قهرمانان واقعي آنها هستند.

وي ضمن بيان اين که مدال نائب قهرماني آسيا را به پاس شهامت و خدمت شهيد به ايران اسلامي و ناموس و وطن به تنها فرزند خردسال شهيد جيلان اهدا کردم، گفت: قطعا وجود شهدايي همچون شهيد جيلان امنيت و آرامش را در کشور ما برقرار کرده است.

مدالم در برابر رشادت هاي شهيد جيلان ناچيز است

ملک محمدي، شرکت ورزشکاران در مسابقات بين المللي و کسب مدال و مقام هاي مختلف را به برکت فداکاري هاي شهدا دانست و گفت: مدال من در برابر رشادت، فداکاري، شهامت و ايثار شهدايي همچون مدافع حرم بسيار ناقابل و ناچيز است.

شهدا، قهرمانان واقعي هستند

وي با اشاره به اين که قهرمانان و پهلوانان واقعي شهدا هستند، ادامه داد: من مدالم را به خانواده شهيد جيلان و مخصوصا اميرعلي تنها فرزند خردسال اين شهيد اهدا کردم.

نائب قهرمان آسيا ادامه داد: بسيار احساس خوشحالي دارم که کسب مدال نقره آسيا در مسابقات کاراته مصادف با تشييع پيکر پاک شهيد جيلان در بروجن شد و خدواند را سپاسگزارام که اين فرصت را در اختيار من قرار داد تا بتوانم مدال ناقابلم را تقديم خانواده شهيد مدافع حرم کنم.

ملک محمدي در توصيه اي به ورزشکاران که هميشه راه پهلواني را در پيش گيرند، گفت: ورزشکاران قبل از قهرماني راه و رسم پهلواني را در نظر بگيرند تا بتوانند ادامه دهنده راه شهدا باشند.

نائب قهرمان آسيا اضافه کرد: ورزشکاران بايستي همچون شهدا براي عزت و سربلندي کشور از خود گذشتگي و ايثار را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انتهاي پيام1026ج /۵۴۰ ک

کد مطلب: 37386