فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري
اقدام پيشگيرانه در کاهش تلفات انساني و خسارات مالي ضروري است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۳
فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه اقدام پيشگيرانه در کاهش تلفات انساني و خسارات مالي ضروري است گفت : تلاش اين است که تعداد فوتي ها و خسارات ناشي از سوانح جاده اي به حداقل برسد.
اقدام پيشگيرانه در کاهش تلفات انساني و خسارات مالي ضروري است
به گزارش جهانبین نیوز؛ فرمانده انتظامي استان در گفتگو با مشکات برين با اشاره به اينكه پليس درطرح زمستاني در جاده ها به مردم خدمات رساني مي كند گفت: اقدام پيشگيرانه در کاهش تلفات انساني و خسارات مالي امري ضروري است و پليس راه در اجراي طرح زمستاني آمادگي كامل دارد.

سردار غلامعباس غلامزاده اظهار داشت: پليس راه بايد در طرح زمستاني در قالب چندين تيم در مسيرهاي مواصلاتي به ويژه در گردنه ها، مناطق برفگير و کوهستاني مستقر و نسبت به ارائه خدمات ايمني اقدام كنند.

اين مقام ارشد انتظامي با تاكيد بر اينكه يگان هاي امدادي و مشاركت كنندگان در طرح زمستاني پليس راه از تعامل و همكاري خوبي برخوردارند اظهار داشت: طرح عملياتي ترافيکي زمستان ۹۵ به مدت ۹۳ روز (۱۶ آذر جاري تا ۲۰ اسفند سالجاري) اجرا خواهد شد.

فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه اقدام پيشگيرانه در کاهش تلفات انساني و خسارات مالي ضروري است گفت: تلاش اين است که تعداد فوتي ها و خسارات ناشي از سوانح جاده اي به حداقل برسد.

وي خدمت به مردم شريف ايران اسلامي را لذت بخش، انرژي زا و ماندگار بيان كرد و گفت: پليس راه استان بايد با استفاده از کليه تجهيزات و بسيج نيرو و با همکاري دستگاه هاي امدادي، امنيت محورهاي مواصلاتي را در زمستان براي مردم فراهم کنند.

سردار غلامزاده در بخشي ديگر از سخنان خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري مبني بر اينکه پليس بايد يار مهربان مردم و اقتدار پليس براي هنجارشکنان باشد، افزود: مردم سرمايه اجتماعي پليس هستند و تعامل و مشارکت مردم با پليس نقش موثري در ارتقاء امنيت پايدار جامعه دارد.

فرمانده انتظامي استان با اشاره به قابليت ها و توانمندي هاي ناجا در بخش هاي مختلف، برخورداري از يک اعتماد و سرمايه اجتماعي را از جمله اين قابليت ها برشمرد.

هدف از اجراي طرح زمستاني كاهش تلفات جاده اي است

اين مقام ارشد انتظامي در ادامه با اشاره به آمادگي پليس استان در اجراي طرح زمستاني گفت: مهمترين هدف از اجراي اين طرح در استان کاهش تلفات جاده اي بوده چرا که جان شهروندان و هم استاني ها براي ما از همه چيز ارزشمندتر مي باشد.

وي با اشاره به تدابير و تمهيدات ويژه ترافيکي پليس در محورهاي کوهستاني و برف گير استان، يادآورشد: در طول اين طرح با توجه به گردنه هاي برف گير و مرتفع استان به طور کامل تحت پوشش اکيپ هاي گشت پليس راه قرا گرفته و نسبت به بازگشايي مسيرهاي اصلي و فرعي در کل استان اقدام خواهد شد.

فرمانده انتظامي استان، با اشاره به بارش نزولات جوي در محورهاي مواصلاتي استان به رانندگان وسايل نقليه، توصيه کرد: با رعايت مقررات راهنمايي و رانندگي و داشتن صبر و حوصله در زمان رانندگي پليس را در اجراي طرح زمستاني ياري کنند تا در محورهاي مواصلاتي استان شاهد حوادث ناگوار رانندگي نباشيم.

انتهاي پيام1026ج /۱۰۲۰ج

کد مطلب: 32326