نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری:
نمایندگان مجلس در مقابل تعهداتی چون 2030 بایستند/ دولتمردان راه نفوذ دشمن به کشور را سد کنند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سند ۲۰۳۰ یادآور شد: دین، تشیع و انقلاب اسلامی ایران فرهنگی است که نیاز به صدور سند از سوی دشمن ندارد.
نمایندگان مجلس در مقابل تعهداتی چون 2030 بایستند/ دولتمردان راه نفوذ دشمن به کشور را سد کنند
به گزارش جهانبین نیوز؛ آیت‌الله علیرضا اسلامیان نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری در مراسم بزرگداشت آیت‌الله ابوالقاسم نجفی دهکردی که در فرهنگسرای شهرکرد برگزار شد مرجعیت و فقاهت را مرزبان و حصار اسلام عنوان و اظهار کرد: روحانیون و فقها در طول تاریخ مانند حصاری مقابل هجوم دشمنان اسلام، اعتقادات، مکتب تشیع و انبیا ایستادند و از آن حمایت کردند.

وی با بیان اینکه مسیحیت و یهودیت دو دین از جانب خدا هستند که در طول تایخ دچار تحریف شدند و امروز آن‌چه در انجیل و تورات دیده می‌شود خرافات مردم عامی است افزود: این درحالی است که با وجود حملات بسیار دشمنان در سالیان متمادی به دین اسلام، هیچ خدشه‌ایی به این دین و کتاب آسمانی آن وارد نشده است و این نتیجه از جان‎گذشتگی و از خودگذشتگی روحانیونی است که در این زمینه تلاش کرده‌اند.

آیت‌الله اسلامیان با اشاره به روایتی از امام صادق (ع) اضافه کرد: در این حدیث آمده که فقها مرزبانان اخلاق و اعتقادات در خط مقدم مبارزه با شیطان هستند و اجازه نمی‌دهند افراد سست ایمان وسوسه شده گمراه شوند.

علم و ایمان عامل حفظ دین اسلام است

وی علم و ایمان را عامل حفظ دین اسلام و حیات آن عنوان و خاطرنشان کرد: این فقها هستند که تا به امروز از علم و ایمان دفاع و حمایت کردند و اجازه ندادن این دو عامل مهم از میان مردم رخت بربندد.

متاسفانه شاهد بی‌توجهی مسئولین در حوزه اقتصاد مقاومتی  هستیم

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری به مبارزات فیزیکی روحانیون با انگلیسی‌ها و حضور آن‌ها در خط مقدم جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس اشاره و بیان داشت: آیت‌الله دهکردی ازجمله کسانی بودند که بر اقتصاد مقاومتی و استفاده از اجناس داخلی تاکید داشتند و این همان چیزی است که امروز رهبر معظم انقلاب آن را در اولویت قرار داده‌اند و بر آن تاکید دارند اما متاسفانه شاهد بی‌توجهی مسئولان دولتی به این موضوع هستیم.

آیت‌الله اسلامیان به قیام علما و فقها در طول تاریخ اشاره و اضافه کرد: قیام امام خمینی (ره) علیه ظلم و استکبار سرآمد همه قیام‌های طول تاریخ است که در هشت سال دفاع مقدس اجازه ندادند وجبی از خاک ایران به دشمن داده شود و در همان ابتدای انقلاب با تشکیل سپاه پاسداران یک نیروی قدرتمند تشکیل دادند که امروز با پرتاب موشک لرزه بر اندام دشمنان انقلاب و نظام انداخت.

دولتمردان، راه نفوذ دشمن را سد کنند

وی تاکید کرد: باید همه دولتمردان باید راه نفوذ دشمن را سد کنند، بر ورود آن‌ها به کشور نظارت داشته باشند.

آیت‌الله اسلامیان با اشاره به سند ۲۰۳۰ یادآور شد: دین، تشیع و انقلاب اسلامی ایران فرهنگی است که نیاز به صدور سند از سوی دشمن ندارد.

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: باید نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقابل تعهد‌ها و موافقت‌نامه‌های اینچنینی بایستند و اجازه ندهند این سندها امضا شوند، پس غیرت مدرس کجا رفته است چرا کسی در مقابل این اتفاقات فریاد نمی‌زند و نمی‌ایستد؟

وی با اشاره به اینکه اگر امروز امثال آیت‌الله دهکردی زنده بودند یا از غصه می‌مردند و یا دست از فریاد علیه دشمنان و استکبار برنمی‌داشتند و با آن مبارزه می‌کردند.

انتهای پیام/۱۰۲۶ج

کد مطلب: 35259