خطيب نماز جمعه بروجن؛
مقاومت ملت ايران عامل موفقيت در برجام شد/ سياست مداران، سپاه پاسداران را الگوي خود قرار دهند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۹
خطيب نماز جمعه بروجن با اشاره به اين که حرکت زيباي سبز پوشان سپاه پاسداران در دستگيري 10 تفنگدار آمريکايي يک الگوي خوبي براي سياست مداران ماست، گفت: حرکت سپاه پاسداران شادي دل مردم ايران و خانواده شهدا را به دنبال داشت.
مقاومت ملت ايران عامل موفقيت در برجام شد/ سياست مداران، سپاه پاسداران را الگوي خود قرار دهند
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از کلار، حجت الاسلام رضا سعادت فر در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه شهر بروجن با اشاره به اجرايي شدن برجام در روز هاي اخير، اظهار داشت: مقاومت مردم همراه با پيشرفت و توسعه عامل موفقيت در برجام شد.

حجت الاسلام سعادت فر گفت: زماني که تيم مذاکره کننده ما مشغول مذاکره مي شد هر چه دشمنان در مقابل تيم مذاکره کننده سنگ اندازي مي کردند از طرف ديگر شاهد پيشرفت بيشتر ايران مي شدند.

سعادت فر گفت: زماني که تيم مذاکره کننده مشغول مذاکره بود هزاران سانتريفيوژ با قدرت غني سازي ۲۰ درصد در حال فعاليت بودند و مقادير زيادي اورانيوم غني سازي شده در ايران وجود داشت که به برکت مقاومت مردم ايران بوجود آمد.

وي ضمن تشکر از فرزندان انقلابي دولت يازدهم و تمام مسئوليني که در طي ۱۲ سال گذشته در حل اين مساله تلاش کردند، افزود: دانشمندان هسته اي ما همچون احمدي روشن ها با نقش کليدي و اساسي در دوران تحريم علمي و صنعتي توانستند موجب افتخار براي ايران باشند.

خطيب نماز جمعه بروجن با اشاره به اين که تدابير و رهنمود هاي حکيمانه مقام معظم رهبري در جريان مذاکرات هسته اي در راس همه بود، گفت: اگر دانشمندان تلاش علمي کردند و مسئولين توانستند اين راه را ادامه دهند به برکت تدابير رهبر معظم انقلاب بود.

وي ادامه داد: اگر چه آنچه که در مذاکرات به دست آمد به فرموده رهبر معظم انقلاب همه خواسته ملت نبود بهتر از اين هم مي شد اما به هر حال با تلاش مسئولان موفقيت هايي به دست آمد.

حجت الاسلام سعادت فر با اشاره به پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه رئيس جمهور کشورمان، گفت: برخي اينگونه بيان مي کنند که گويا آمريکا و ۱+۵ در حق ايران لطف کردند و تحريم ها را برداشتند اما آنچه که آنها را مجبور به پذيرش خواسته هاي ملت ايران کرد مقاومت مردم بود.

سعادت فر تاکيد کرد: تصور نشود که دوران دشمني استکبار جهاني و در راس آنها آمريکاي جنايت کار با ملت ايران به پايان رسيده است تا زماني که شيعه علوي در ايران باشد دشمني استکبار جهاني با نظام اسلامي ما ادامه دارد.

سعادت فر در ادامه سخنان خود با اشاره به بهانه جويي هاي مختلف آمريکا، تصريح کرد: حضرت امام خميني(ره) فرمودند" آمريکا تا نابودي اسلام ناب دست از دشمني بر نمي دارد".

وي ضمن بيان اين که دوران پسا برجام دوران حساس و دقيقي است، گفت: مراقب باشيم ايران که نقش يک بازيگر مانع استکبار را در دنيا بازي مي کند اين نقش بازيگر مانع به بازيگر وسيله تبديل نشود.

خطيب نماز جمعه بروجن با اشاره به اين که ۲۰ تا ۴۰ درصد مشکلات اقتصادي کشور به تحريم ها باز مي گردد، تصريح کرد: راه پيشرفت کشور در گرو تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتي است.

وي با تاکيد بر اين که ثمره مذاکرات نبايد موجب واردات و بازگشايي فروشگاه هاي آمريکايي در کشور شود، گفت: بايد مراقب خطر نفوذ باشيم به محض ايجاد و مشاهده جريان نفوذي بايستي برخورد قاطع صورت داد.

حجت الاسلام سعادت فر با اشاره به اين که حرکت زيباي سبز پوشان سپاه پاسداران در دستگيري ۱۰ تفنگدار آمريکايي يک الگوي خوبي براي سياست مداران ماست، گفت: حرکت سپاه پاسداران شادي دل مردم ايران و خانواده شهدا را به دنبال داشت.

خطيب نماز جمعه بروجن با تاکيد بر اطاعت از قوانين شوراي نگهبان، افزود: برخي دم از قانون مي زنند اما وقتي که به اين قوانين مي رسند سکوت و يا تحريف مي کنند.

حجت الاسلام سعادت فر خاطر نشان کرد: هيچ کشوري اجازه نمي دهد افرادي در کرسي هاي مراکز تصميم گيري قرار بگيرند که اصل نظام خودشان را قبول نداشته باشند.

سعادت فر با بيان اين که شوراي نگهبان مورد تاکيد مقام معظم رهبري و امام (ره) است، تصريح کرد: حضرت امام مي فرمايند" هر کس به مردم بگويد که اين شوراي نگهبان کذا و اين مجلس کذا، اين فساد است. همچون آدمي تحت تعقيب مفسد في الارض بايستي قرار بگيرد".

سعادت فر گفت: تعجب مي کنيم کساني که سنگ خاطرات حضرت امام(ره) را به سينه مي زنند اما در اين مواضع سکوت مي کنند؛ اميدواريم که ملت ما با هوشياري و بصيرتي که دارد انتخابات آينده را هم به نحو احسن مديريت نمايند.

انتهاي پيام1020ج /۵۴۰ک

کد مطلب: 26914