دقایقی قبل صورت گرفت
عزم جزم بسیجیان بام ایران برای محرومیت‌زدایی/ آغاز رزمایش ۵ هزار نفری محمد رسول‌الله (ص) 2 در چهارمحال و بختیاری
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹
رزمایش ۵ هزار نفری اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) ۲ با حضور پررنگ بسیجیان و درقالب ۲۰ گردان بیت‌المقدس و ۱۵۰ گروه جهادی از دقایقی پیش در نواحی ۹گانه شهرستانی و ناحیه عشایری چهارمحال و بختیاری با رمز یا رسول‌الله و با فرمان سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
عزم جزم بسیجیان بام ایران برای محرومیت‌زدایی/ آغاز رزمایش ۵ هزار نفری محمد رسول‌الله (ص) 2 در چهارمحال و بختیاری
به گزارش جهانبین نیوز؛ رزمایش ۵ هزار نفری اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) ۲ با حضور پررنگ بسیجیان و درقالب ۲۰ گردان بیت‌المقدس و ۱۵۰ گروه جهادی از دقایقی پیش در نواحی ۹گانه شهرستانی و ناحیه عشایری چهارمحال و بختیاری با رمز "یا رسول‌الله (ص)" و با فرمان سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری  آغاز شد.

رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) ۲ در دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله دوم آن در هفته دفاع مقدس انجام می‌گیرد و مرحله نخست آن از امروز در چهارمحال و بختیاری آغاز و تا روز پنج‌شنبه ادامه دارد.


محتوای این رزمایش در زمینه رزمی، فرهنگی، آموزشی، خدمت‌رسانی به مناطق محروم حاشیه شهرها می‌باشد و نمایش اقتدار بسیج با پیاده‌روی و ستون‌کشی در سطح شهرها به استکبار جهانی و دشمنان خارج از کشور نشان داده می‌شود که هدف از آن مایوس‌سازی دشمنان انقلاب در خارج از مرزها است.
انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 40250