به مناسبت ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان
مراسم زيارت عاشورا در هيئت رزمندگان اسلام شهر فارسان برگزار شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴
همزمان با ايام سوگواري سروروسالارشهيدان امام حسين (ع) مراسم پرفيض زيارت عاشورا با حضور کارکنان ادارات شهرستان فارسان برگزار شد.
مرجع : پایگاه خبری تحلیلی پیرغار
مراسم زيارت عاشورا در هيئت رزمندگان اسلام شهر فارسان برگزار شد
به گزارش جهانبین نیوز؛ به نقل از پايگاه خبري تحليلي پيرغار، در اين مراسم معنوي که با حضور کارکنان ادارات برگزار شد، امام جمعه شهر فارسان با تسليت ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) گفت: محرم بهار گريه است و خوشا بحال کساني که توفيق دارند از ماه محرم و صفر که مناسبت‌هاي مختلفي را در خود دارد کمال بهره را ببرند و خود را براي ساير ماه‌هاي سال بيمه کنند. 

وي در ادامه با تأکيد بر فرهنگ و پيام عاشوراي حسيني اظهار داشت؛ احياي امر به معروف و نهي از منکر در جامعه، ضامن هدايت و بقاي جامعه اسلامي است و پيام قيام با شکوه سيدالشهداء (ع) منحصر به آن زمان نيست، بلکه اين پـيام، پـيامي جاويد و ابـدي است و فراتـر از محدوده زمان و مکان است.

امام جمعه شهر فارسان با گراميداشت ياد و خاطره رزمندگان و شهداي گرانقدر در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس يادآور رشادت ها، حماسه آفريني ها، ايثار و شجاعت هاي دليرانه ملت ايران و فرزندان برومند اين سرزمين در دوران هشت ساله اي است که ملت سرافراز ما در برابر تجاوز همه جانبه استکبار جهاني ايستاد.

وي ادامه داد: «امام حسين عليه السلام مظهر ظلم ستيزي و حق طلبيست و رزمندگان و شهداي گرانقدر ما در هشت سال دفاع مقدس با الگو قراردادن عاشورا اين راه را ادامه دادند.

انتهاي پيام1026ج /590پ

کد مطلب: 36447