هم زمان با دهه فجر
افتتاح 36 پروژه در شهرستان فارسان
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱
همزمان با سفر استاندار به شهرستان فارسان 36 پروژه عمراني و کلنگ زني با اعتباری بالغ بر هفتاد و پنج ميليارد تومان در شهرستان فارسان افتتاح شد.
افتتاح 36 پروژه در شهرستان فارسان
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از  پيرغار، استاندار در سفر به شهرستان فارسان گفت: به مناسبت دهه فجر 36 طرح عمراني، اقتصادي، فرهنگي، اجتماعي در شهرستان فارسان افتتاح شد که از اين طرح ها  3 طرح مهم نيز کلنگ زني شد.

قاسم سليماني  در ادامه افزود: طرح هاي افتتاح شده هزينه اي بالغ بر  84 ميليارد تومان در بر داشته که ازجمله اين طرح ها آبرساني شرب کشاورزي از سد غدير باباحيدر به تمام شهرستان بوده که هزينه اي بالغ بر  66 ميليارد و 300  تومان هزينه در بر داشته است.

وي اظهار داشت: از ديگر طرح هايي که امروز کلنگ زني شد طرح گازرساني به روستاي اميدآباد تنها روستاي شهرستان که از داشتن نعمت گاز تاکنون محروم بوده اند، عمليات اجرايي اين پروژه انجام شد و کلنگ زني خط انتقال گاز از شهرستان فارسان به اين روستا صورت پذيرفت.

هزينه اي نزديک به 84 ميليارد تومان پروژه در اين شهرستان افتتاح وکلنگ زني شده است

وي همچنين خاطرنشان کرد: در دهه مبارک فجر  مجموعا  73 ميليارد  تومان پروژه  در اين شهرستان يا افتتاح يا کلنگ زني شده است و۲۰ پروژه هم در طول سال با هزينه اي بالغ بر ۸ ميليارد تومان افتتاح شده که مي توان گفت تاکنون هزينه اي نزديک به ۸۴ ميليارد تومان پروژه در اين شهرستان افتتاح وکلنگ زني شده است.

در پایان مراسم از خانواده شهدا تجلیل به عمل آمد.

انتهاي پيام1026ج /590پ
 

کد مطلب: 33007