با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي
استخر شناي کارگران بخش باباحيدر شهرستان فارسان کلنگ زني شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۳
آيين کلنگ زني استخر شناي کارگران بخش باباحيدر شهرستان فارسان با حضور وزير تعاون. کار و رفاه اجتماعي،استاندار چهارمحال و بختياري،نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي،فرماندار شهرستان فارسان و مسئولين استان و شهرستان برگزار شد.
استخر شناي کارگران بخش باباحيدر شهرستان فارسان کلنگ زني شد
به گزارش جهانبین نیوز، آيين کلنگ زني استخر شناي کارگران بخش باباحيدر شهرستان فارسان با حضور وزير تعاون. کار و رفاه اجتماعي،استاندار چهارمحال و بختياري،نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي،فرماندار شهرستان فارسان و مسئولين استان و شهرستان برگزار شد.

علي ربيعي وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي در سفر به شهرستان فارسان گفت: براي حال کارگران مجموعه استخر شناي را کلنگ زني خواهيم کرد تا خانواده کارگري و بازنشستگان بتوانند از اين استخر شنا استفاده داشته باشند.

ايشان بيان کردند: که بيشتر در اين مراسم کلنگ زني کودکاني به چشم مي‌خورند که اين احساس خوبي است که براي تفريح اين کودکان بتوانم اين مجموعه را درست کنيم و همين براي ما لذت‌بخش مي‌باشد که اين افراد بتوانند از اين مجموعه در آينده استفاده کنند.

علي کاظمي باباحيدري، نماينده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کيار در مجلس شوراي اسلامي ضمن خيرمقدم خدمت وزير کار و رفاه اجتماعي و استاندار چهارمحال و بختياري و مسئولين شهرستان فارسان گفت: کارگران مابعد از 16 سال با پيگيري‌هاي صورت گرفته خوشبختانه توانستيم اعتباري خوبي براي طرح‌ها مشخص کنيم که ان شاء الله در سفر آينده بتوانيم سالن ورزشي کارگران فارسان و استخر شناي شهر باباحيدر را افتتاح کنيم.

با توجه به اينکه نماينده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کيار در سخنراني‌هاي خود گفته بود استان چهارمحال و بختياري رتبه اول در بيکاري را دارد. حال بايد ديد با سفر وزير کار و رفاه اجتماعي به شهرستان فارسان اين معضل بيکاري که اين شهرستان دارد و باعث شد است که تمام جوانان اين شهرستان به استان‌هاي ديگر براي کار مهاجرت مي‌کنند حل خواهد شد يا نه؟

انتهاي پيام/590پ

کد مطلب: 39758