امام جمعه موقت کوهرنگ در خطبه هاي نماز جمعه:
انقلاب اسلامي با محوريت ديني خود فتنه‌هاي دشمنان را خنثي کند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۱
امام جمعه موقت کوهرنگ گفت: انقلاب اسلامي با محوريت ديني خود توانست دسيسه‌هاي دشمن را برملا کرده و فتنه‌هاي آنها را خنثي کند.
انقلاب اسلامي با محوريت ديني خود فتنه‌هاي دشمنان را خنثي کند
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از کوهرنگ خبر، حجت الاسلام روح الله سليماني بابادي در خطبه هاي 8 ديماه 96 شهر چلگرد در مصلي نماز جمعه با بيان اينکه صحبت از حماسه 9 دي کار دشواري است چرا که در اين روز راهپيمايان بسياري با شور و شعور به خيابانها آمدند تا تجلي وحدت مردم را به رخ جهانيان و فتنه گران بکشانند افزود: روز 9 دي روزي بود که مردم با بصيرت، ولي فقيه شان را تنها نگذاشتند و براي محکويت حرمت شکنان، بي دريغ برخواستند و در بزنگاه خطر وارد عرصه شدند و طومار فتنه گران را در هم پيچيدند.

امام جمعه موقت کوهرنگ ضمن هشدار به بعضي اظهار نظرهاي تامل برانگيز، افزود: اگر ديگران هم بخواهند راه اين فتنه گران را ادامه دهند مردم با بصيرت طومار آنها را هم خواهند پيچيد، آتش خواهند زد چرا که هدف اين فتنه گران اينست که راه نظام را به بيراهه بکشانند همان چيزي که فتنه گران به صراحت گفتند که هدفشان براندازي نظام بود و براي به زمين زدن انقلاب به خيابانها آمده بودند.

وي تصريح کرد: تاکنون هيچ‌ کس نتوانسته مانند انقلاب اسلامي ايران کارهاي ديني را در پيش گرفته و به واسطه آنها در برابر ابرقدرت‌هاي جهان استکبار ايستاده و عرض اندام کند، انقلاب اسلامي با محوريت ديني خود توانست دسيسه‌هاي دشمن را برملا کرده و فتنه‌هاي آنها را خنثي کند.
 
خطيب موقت جمعه کوهرنگ خاطرنشان کرد: مثال بازر مقابله ايران اسلامي در برابر فتنه‌انگيزي دشمنان در فاجعه فتنه 9 دي سال 88 بود، انقلاب اسلامي ايران با نفوذ در منطقه و در واقع در کشورهايي که مردم آزادي‌خواه دارد و برنامه‌ريزي اساسي با محوريت ديني فتنه‌هاي استکبار را برملا کرد.
 
وي بيان کرد: از ابتداي انقلاب فتنه‌هاي بسياري از سوي دشمن به‌وجود آمد که ايران اسلامي آنها را با درايت مقام معظم رهبري و اقتدار سربازان امام زمان خنثي کرد، مشکل دشمنان تنها ايران نيست بلکه مشکل اصلي آنها اسلام  مسلمانان هستند که در راستاي نابودي اسلام دسيسه‌هاي بسياري را پيش گرفتند که از جمله مي‌توان به ايجاد اقليم کردستان اشاره کرد.

حجت الاسلام سليماني گره زدن همه چيز به برجام و ارتباط با امريکا چيزي بود که هميشه بوق و کرنا بيان مي شد، گفت: متاسفانه در برجام شخصيت و هويت از ملت ما گرفته شد و هدف اين است که روحيه ياس و نااميدي بار ديگر بر اين کشور حاکم شود و سعي مي‌کنند از اين راه به جوانان بگويند ما بدون آمريکا نمي‌توانيم زندگي کنيم و حتي آب خوردن ما نيز بايد با کمک آمريکا تامين شود.
 
وي تاکيد کرد: از همه بدتر اين بود که آمريکا با اين مذاکرات و برجام توانست جهش ملت ايران را در مسائل ملي و فني و هسته‌اي متوقف سازد و فعاليت‌هاي هسته‌اي را گل بگيرد و به طور کلي زحمات شهداي هسته‌اي را بر باد دهد و هيچ قدمي براي ايران بر نداريم و اگر غير از اين بود بايد در عقل و ابرقدرتي آمريکا شک مي‌کرديم زيرا سياست آمريکا حقير کردن ملت‌ها و کشورها است.


انتهاي پيام/610ک
 

کد مطلب: 37793