با حضور مسئولان کشوري و استاني
ساختمان مديريت بحران شهرستان بن کلنگ‌زني شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۷
با حضور استاندار محترم استان و دکتر نجار معاون وزير و رئيس ستاد بحران کشور پايگاه مديريت چند منظوره و ساختمان مديريت بحران شهرستان بن ،ظهر امروز کلنگ‌زني شد.
ساختمان مديريت بحران شهرستان بن کلنگ‌زني شد
به گزارش جهانبین نیوز ؛ گودرز اميري معاون عمراني استاندار چهارمحال و بختياري در گفت و گو با خبرنگار زنگ خبر گفت: پايگاه مديريت چندمنظوره و ساختمان مديريت بحران شهرستان بن با زيربناي ۳۰.۰۰۰ مترمربع، ظهر امروز توسط استاندار محترم و آقاي دکتر نجار معاون وزير و رئيس ستاد بحران کشور کلنگ‌زني شد.

اميري افزود: حدود ۱۱۰۰ متر مربع اين پايگاه به صورت سالن ساخته و مابقي فضا به صورت باز و تحت عنوان پارک اضطراري و اسکان اضطراري بوده و داراي يک پد فرود هليکوپتر بوده تا در مواقع اضطراري امکان نسشتن هليکوپتر هم باشد.

معاون عمراني استاندار اعتبار در نظر گرفته شده براي ساخت ساختمان مديريت بحران شهرستان را ۳ ميليارد تومان اعلام کرد و گفت: امسال ۵۰۰ ميليون تومان اختصاص داده مي شود تا پروژه آغاز شود.

وي با تاکيد بر اينکه اميدواريم اين ساختمان تا نيمه اول سال ۹۷ تکميل و به بهر برداري برسد گفت: احداث اين سالن منجر به افزايش کارايي و توانايي در مواجهه با بلاياي طبيعي و بحران هاي احتمالي ناشي از حوادث مي شود.

انتهاي پيام1026ج /۵۲۰ز

کد مطلب: 31643