بیانیه بسیج طلاب چهارمحال و بختیاری:
۹دی اوج قله خروش ملت و پیوند با ارزش‌های انقلاب بود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۹
سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه فرارسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامیداشت.
۹دی اوج قله خروش ملت و پیوند با ارزش‌های انقلاب بود
به گزارش جهانبین نیوز سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه فرارسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامیداشت.؛

متن کامل بیانیه سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان به مناسبت حماسه ۹دی، به شرح ذیل منتشر شد:

« وَاتَّقوا فِتنَةً لا تُصيبَنَّ الَّذينَ ظَلَموا مِنكُم خاصَّةً وَاعلَموا أَنَّ اللَّهَ شَديدُ العِقابِ »
و از فتنه‌ای بپرهیزید که تنها به ستمکاران شما نمی‌رسد؛ بلکه همه را فرا خواهد گرفت؛ چرا که دیگران سکوت اختیار کردند. و بدانید خداوند کیفر شدید دارد ! (سوره مبارکه انفال آیه ۲۵)

فتنه یکی از تیرهای زهر آگین شیطان است که از ابتدای خلقت آدم ابوالبشر به سوی اشرف مخلوقات نشانه گرفته شده است. جهان هستی از همان ابتدا صحنه مبارزه حق و باطل بوده است که همواره باطل به سلاح فتنه متوسل شده تابتواند جناح حق را درهم شکند و اهداف خود را پیش برد. آری، بی‌حرمتی به سرور و سالار شهیدان و به روز عاشورا ، لکه سیاهی است که اگر بر دامن کسی بنشیند هیچ آفتابی نمی‌تواند آن را پاک نماید.

حماسه ملّی ۹ دی، قلّه خروش یکپارچه و خیره‌کننده امّت مسلمان در برابر هشت ماه توطئه و تهاجم بیگانگان و بدخواهان داخلی، علیه دو رکن «جمهوریت» و «اسلامیت» نظام مردم‌سالاری دینی بود. مردم بیدار و هوشیار، به پیروی از رهبر الهی‌شان، خیال خام استکبار جهانی برای به زانو درآوردن انقلاب اسلامی را به یأس بدل کردند چرا که دشمنان در ادامه اشتباهات مکررشان، گمان کردند جمهوری اسلامی مانند سایر نظام‌هایی است که با کودتای مخملی ساقط شده‌اند.

حقیقتا آنچه که در ۹ دی ماه سال ۸۸ اتفاق افتاد یک حرکت همگانی و خودجوش بود که مردم در آن نقش اصلی و تعیین‌کننده‌ای را داشتند. که توانست فتنه‌ای که بوجود آمده بود را خنثی کند. اولین پیامد این حماسه بزرگ شکست توطئه دشمن بود.

استکبار جهانی به دنبال کپی‌برداری از بعضی از روش‌های گذشته خود در اوکراین، گرجستان و شوروی سابق و به دنبال انقلاب مخملی، ساختارشکنی، استحاله نظام و انقلاب بودند که مردم به موقع تشخیص دادند و آن را خنثی کردند.

دومین پیامد این حماسه بحث انسجام و اتحاد ملی بود. دشمن به دنبال شکست و تفرقه بین ملت ایران بود که حماسه روز ۹ دی دشمن را مایوس کرد. سومین پیامد این حماسه بزرگ بحث پیوند بین مردم و ارزش‌های انقلاب بود. چهارمین و مهمترین پیامد حماسه نهم دی‌ماه، پیوند بین مردم و رهبری بود که مردم ثابت کردند نسبت به ولایت‌فقیه و ولی‌فقیه پایدار هستند. بازگشت آرامش، ثبات سیاسی و ثبات اقتصادی از دیگر پیامدهای بعد از حماسه نهم دی‌ماه بوده است.

اینک در سالروز حماسه جاوید و عاشورایی نهم دی و یکی از زیباترین تصاویر تجلّی عشق و ارادت ملت به «جمهوری اسلامی» و «اصل مترقی ولایت‌فقیه» به عنوان دو نعمت بزرگ الهی و دو نوری که خفاشان طاقت دیدندش را ندارند؛ طلاب بسیجی و وِلایی و انقلابی ضمن گرامیداشت این خاطره شیرین و حماسه به یادماندنی، حفظ هوشیاری و بصیرت همه بخش‌های نظام اسلامی را ضرورت قطعی حرکت رو به رشد نظام و ملت اسلامی ایران می‌دانند و اعتراض شدید خود را نسبت به استفاده دوباره از افراد و انجام اقداماتی که بخواهد بار دیگر منجر به ناآرامی جامعه اسلامی و انحراف در مسیر حرکت رو به رشد انقلاب و امیدوار کردن دشمنان خارجی و داخلی شود اعلام نموده و همراه با آحاد امت اسلامی آمادگی حضور خود در تمامی صحنه‌های دفاع از انقلاب و نظام، و پیوند عاشورایی با ولایت را اعلام می‌دارند و به پیروی از ولی‌امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای (روحی فداه) که بارها فرمودند: فتنه ۸۸ خط قرمز نظام است ، با صدای بلند اعلام می‌داریم که هرگز فتنه سال ۸۸ را فراموش نمی‌کنیم و یاد و خاطره حماسه ۹ دی را با تمام توان زنده نگه می‌داریم و اعلام می‌کنیم که فتنه لکه ننگی است بر دامن فتنه‌گر و فتنه‌گری صفت منافق است و هیچ چیز نمی‌تواند این لکه را از دامان فتنه‌گران پاک نماید.

باشد که همه امت‌های تاریخ از فتنه‌ها و غائله‌ها پند و عبرت گیرند تا بتوانند همواره در مسیر قرب الهی سیر کنند.

انشاء‌الله

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 26397