نایب رئیس شورای شهر شهرکرد:
بازارچه عید نوروز انقلاب افتتاح شد/ساماندهی 150 دست فروش در شهرکرد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
نایب رئیس شورای شهر شهرکرد گفت: بازارچه عید نوروز انقلاب شهرکرد با 150 غرفه به‌منظور ساماندهی دست‌فروشان در هسته مرکزی شهر در محل خیابان ملت شهرکرد راه‌اندازی شده است.
بازارچه عید نوروز انقلاب افتتاح شد/ساماندهی 150 دست فروش در شهرکرد
به گزارش جهانبین نیوز؛ بازارچه عید نوروز انقلاب روز گذشته با حضور نایب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شهرکرد و رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری و مسئولان مربوطه افتتاح شد.

حیدر علیپور نایب رئیس شورای شهر شهرکرد در حاشیه این افتتاح در گفت‌گو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: این بازارچه با 150 غرفه به‌منظور ساماندهی دست‌فروشان در هسته مرکزی شهر در محل خیابان ملت شهرکرد راه‌اندازی شده است.

وی افزود: درحال حاضر 80 دست فروش در این بازارچه ساماندهی شدند و در روزهای آینده این تعداد به 150 نفر می‌رسد.

نایب رئیس شورای شهر شهرکرد با اشاره به مشکلات دست‌فروش‌های سطح و حاشیه شهرها، بیان داشت: برای ساماندهی دست‌فروش‌های شهرکرد نیاز به زمین مناسب است و شورای اسلامی شهرکرد و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری به دنبال زمینی مناسب جهت این امر هستند.


علیپور به مشکلات دیگری که بر سر راه ساماندهی دست‌فروش‌ها قرار دارد اشاره و یادآور شد: ساماندهی دست‌فروش‌ها معمولا با مقاومت آن‌ها مواجه می‌شود چون این افراد تمایل دارند در همان محلی که بساط دارند بمانند و تمایلی به جابه‌جایی
ندارند.


لازم به ذکر است دست‌فروشان از اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان شهری درخواست پیگیری، تمدید و دائمی بودن بازارچه انقلاب را در ایام سال مطالبه کردند.

انتهای پیام/۱۰۲۶ج

کد مطلب: 38753