پژوهشگر علوم سياسي و استاد دانشگاه تهران
عده‌اي دارند با همان ادبيات سال 88 وارد ميدان مي‌شوند/مسئولين کاخ نشين درد کوخ را نمي فهمند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳
پژوهشگر علوم سياسي و استاد دانشگاه تهران گفت: من از سخنان مقام معظم رهبري اين‌گونه استفاده مي کنم که توطئه‌اي در راه است عده‌اي دارند با همان ادبيات سال 88 وارد ميدان مي‌شوند.
عده‌اي دارند با همان ادبيات سال 88 وارد ميدان مي‌شوند/مسئولين کاخ نشين درد کوخ را نمي فهمند
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از پايگاه خبري تحليلي پيرغار، دکترسيد عبدالله متوليان سخنران حماسه 9 دي ماه شهرستان فارسان ضمن عرض تبريک حماسه 9 دي که کودتاگران را به زباله‌دان تاريخ انداخت گفت: در قومي روزهايي است که متفاوت‌تر با ديگر روزهاست روزهايي شورآفرين، حماسه‌ساز، تاريخ‌ساز و باور ساز که در قرآن اين روزها را يوم‌الله مي‌نامند، يوم‌الله در قرآن روزي است که جبهه حق در مقابل باطل مي‌ايستد.

وي در ادامه سخنان خود به برخي آيات قران اشاره داشت و افزود: در آيه 5 سوره مبارکه ابراهيم (ع) داستاني نقل مي‌شود که بحث خروج انسان از ظلمت به سمت نور است که آن روز را يوم‌الله مي‌نامند، يوم‌الله تقابل ظلمت و نور است تقابل اسلام و کفر است، تقابل جبهه شيطان با جبهه حق است، تقابل بي‌بصيرت‌ها با اهل بصيرت و تقابل ضدانقلاب با انقلاب است.

دشمن براي سه مقطع 10 ساله توطئه و برنامه‌ريزي مي‌کند

متوليان به حضور مردم در حماسه 9 دي اشاره و خاطرنشان کرد: چرا مردم وارد ميدان شدند و چه اتفاقي افتاده بود عده‌اي آمده بودند که به ارزش‌هاي مردم تعدي کنند به بهانه انتخابات و انتخابات تنها بهانه‌اي بود براي آن‌ها و طبق فرمايشات مقام معظم رهبري اگر بهانه انتخابات بود چرا اصل نظام را پيش کشيدند و چرا بر ضد شعائر ديني ما شعار دادند و بر ضد اصل نظام شعار دادند.

وي اظهار داشت: در تيرماه سال 1388 واقعه‌اي رخ داد که در حقيقت از بيست سال پيش برنامه‌ريزي‌شده بود، آذر 68 شش ماه بعد از قبول ولايت و رهبري نظام مقدس جمهوري اسلامي مقام معظم رهبري فرمودند دشمن براي 20 سال بعد برنامه‌ريزي مي‌کند و اين سخنان را مقام معظم رهبري در بين طلاب حوزه علميه قم فرمودند و در مقاله‌اي نيز به همه بزرگان اعلام شد که دشمن براي 3 مقطع 10 ساله توطئه و برنامه‌ريزي مي‌کند.

وي تصريح کرد: در فتنه سال 87 که در تاريخ 18 تير اتفاق افتاد همه ارکان نظام متلاشي‌شده بود و تنها رکن سپاه براي مردم باقي‌مانده بود و در سميناري فرمانده سپاه به همه اعلام مأموريت کرد تا با توپ و تانک دشمن را شکست دهيم که توپ ما همان زبانمان و تانک ما همان قلم ماست که بايد با قلم و زبانمان دشمن را شکست دهيم.

چرا کشوري که 7 درصد منابع جهان را در اختيار دارد بايد گرسنه باشد

وي در ادامه سخنان خود گفت: چرا برخي دارند مردم را نااميد مي‌کنند و چه کساني هستند، برخي از دولت‌مردان و احزاب سياسي تفاله‌هاي غرب را در دست گرفته و دست‌به‌دست هم داده‌اند تا مردم را ناميد کنند.

وي در ادامه افزود: چرا کشوري که 7 درصد منابع جهان را در اختيار دارد و کمتر از يک درصد جهان را دارد چرا بايد گرسنه باشد چرا بايد ما فقير باشيم از زماني که اختلافات طبقاتي در کشور ايجاد شد اين امر نيز طبيعي به‌حساب مي‌آيد. چرا تا از 9 دي صحبت مي شود بعضي مسئولين مي ترسند مگر خط شما جدا از مردم مي باشد. ولايت فقه از شما مي خواهد جهادي وارد عمل شويد و مسئولين که در کاخ مي نشينند درد کوخ را نمي فهمند بايد مانند مردم زندگي کنيد.

وي همچنين به سخنان مقام معظم رهبري اشاره داشت: که از سخنان ايشان اين‌گونه استفاده مي کنم که توطئه‌اي در راه است عده‌اي دارند با همان ادبيات سال 88 وارد ميدان مي‌شوند اين ادبيات چه بود لجاجت، خودمحوري، توهم، سوءاستفاده، اعتماد مردم، درآميختن حق و باطل، تضعيف دستگاه‌هاي قانوني، سياه نمايي، نامه‌نويسي و ما امروز شاهد اين‌ها هستيم که باهم سه ضلع شده‌اند و باهم دارند جامعه را براي پذيرش فتنه ديگر آماده مي‌سازند.

انتهاي پيام1026ج /590پ

کد مطلب: 37824