سالن تیراندازی شهرستان اردل همچنان در انتظار تامین اعتبار
انتظار جوانان اردلی برای افتتاح سالن تیراندازی 12 ساله شد!
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
کمبود اعتبارات مهمترین علت تعویق پروژه سالن تیراندازی در شهرستان اردل می‌باشد که تاکنون مسئولین برای رفع این مشکل هیچ اقدامی انجام ندادند.
انتظار جوانان اردلی برای افتتاح سالن تیراندازی 12 ساله شد!
به گزارش جهانبین نیوز، بسیاری از مسئولان، همواره از ورزش به‌عنوان عامل سالم‌سازی اوقات فراغت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی یاد می‌کنند ولی در عمل، حمایتی از جانب آن‌ها دیده نمی‌شود، بنابراین با شعار و آماردهی نمی‌توان راه به جایی برد و باید این حمایت‌ها در عمل نمود پیدا کند.

سالن تیراندازی شهرستان اردل از پروژه‌های دولت دهم می‌باشد که هنوز نیمه‌تمام مانده است.

سالن تیراندازی شهر اردل از سال ۸۵ شروع شده است و تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و دلیل پیشرفت کم این پروژه کمبود اعتبارات مالی است.
 

سالن تیراندازی اردل بعد از ۱۲ سال همچنان تکمیل نشده

یوسف همتی یکی از جوانان ورزشکار شهرستان اردل در این خصوص اظهار داشت: یکی از پروژه‌های ورزشی در شهرستان اردل که سال‌هاست نیمه‌کاره مانده و کسی درخصوص آن جوابگو نیست سالن تیراندازی است.


همتی بیان کرد: سالن تیراندازی می‌تواند اوقات فراغت بسیاری از جوانان ما را پر کند و زمینه‌ساز پیشرفت جوانان ما در این رشته ورزشی باشد اما ۱۲ سال است فقط بخش اداری آن تکمیل شد و این خواسته را از مسئولین استانی و شهرستانی داریم که بودجه‌ای برای تکمیل این پروژه در نظر بگیرند.


تکمیل سالن تیراندازی از مهمترین مطالبات ورزشکاران شهرستان اردل است

قربانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان اردل در گفت‌وگو با خبرنگار جهانبین نیوز در این خصوص گفت: سالن تیراندازی یکی از بزرگترین پروژه‌های ورزشی شهر اردل است که از سال ۸۵ شروع شده است و بعد از ۱۲ سال این پروژه هنوز به بهره‌برداری نرسیده است و انتظار می‌رود مسئولین استانی اعتباری برای تکمیل این پروژه در نظر بگیرند.

قربانی با بیان اینکه تکمیل این پروژه از مهمترین مطالبات ورزشکاران شهرستان اردل است و تاکنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته افزود: برای تکمیل این پروژه ۱۰۰ میلیون تومان نیاز است که همت مسئولین استانی را می‌طلبد.

انتهای پیام/۵۷۰ه

کد مطلب: 39921