رئيس پليس مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری:
کشف بيش از ۱۴۶ کيلو حشيش در عمليات مشترك پليس در چهارمحال و بختیاری
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵
رئيس پليس مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری از كشف ۱۴۶ کيلو و ۵۰۰ گرم حشيش در عمليات مشترك استان با پليس استان هاي بوشهر و کهگيلويه و بويراحمد خبر داد.
کشف بيش از ۱۴۶ کيلو حشيش در عمليات مشترك پليس در چهارمحال و بختیاری
سرهنگ رستم بهرامي رئيس پليس مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: در پي كسب خبري از سوي اداره عمليات وي‍ژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر مبني بر اينكه دو نفر به هويت هاي مشخص قصد حمل مواد مخدر به اين استان را دارند دستگيري قاچاقچيان و توقيف اين محموله در دستور كار مامورين اداره عمليات ويژه اين استان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پس از شناسايي مسير تردد قاچاقچيان اقدام برقراري تور ايست و بازرسي در محل "پل كتا" كردند، يك دستگاه خودروي سمند اسكورت محموله مواد مخدر كه با فاصله زيادي از محموله اصلي در حال حركت بود راننده خودري سمند ديگر حامل مواد مخدر را از حضور پليس در جاده مطلع كرد و اين خودرو مسير خود را به سمت استان کهگيلويه و بويراحمد تغيير داد.

سرهنگ بهرامي ادامه داد: با تعقيب و مراقبت صورت گرفته و هماهنگي با اداره عمليات وي‍ژه پليس مبارزه با موادمخدر فرماندهي انتظامي کهگيلويه و بويراحمد خودروي حامل موادمخدر قبل از پليس راه "پاتاوه" توقيف شد.

اين مقام انتظامي با بيان اينکه در بازرسي از خودروي قاچاقچيان ۱۴۶ كيلو و ۵۰۰گرم حشيش كشف شد، گفت بعد از توقيف محموله اصلي خودروي اسكورت مواد مخدر نيز در ايستگاه بازرسي "پا تاوه" توقيف شد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختياري با بيان اينكه مواد مخدر كشف شده به همراه خودروهاي توقيفي و دو نفر متهم دستگير شده پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدنداز شهروندان خواست تا ضمن افزايش همكاري خود با پليس، سوداگران مرگ را در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام بگذارند و پليس را در تحقق جامعه اي سالم ياري كنند.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 32620