افتتاح و کلنگ زني 106 پروژه عمراني در شهرستان لردگان+ تصاوير
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲
با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداري چهارمحال و بختياري 106 پروژه عمراني با بيش از 136 ميليارد تومان در شهرستان لردگان کلنگ زني و به بهره برداري رسيد.
مرجع : پایگاه خبری سلام لردگان
افتتاح و کلنگ زني 106 پروژه عمراني در شهرستان لردگان+ تصاوير
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از خبرنگار سلام لردگان؛ در آييني با حضور مجيد نظري معاونت امور عمراني استانداري در بدو ورود به شهرستان لردگان در محل گلزار شهداي اين شهرستان به مقام شامخ شهدا اداي احترام شد و بعد از غبارروبي و عطرافشاني قبور مطهر شهدا از خانواده شهيدان ظفر و خدارحم خالدي و خانواده سه شهيد امان الله، فتح الله و حمد الله باميري ديدار به عمل آمد.

در آيين افتتاحيه و کلنگ زني 106 پروژه عمراني شهرستان لردگان که به صورت همزمان در سالن ارشاد اسلامي اين شهرستان برگزار شد، برهان حسين پور آقائي سرپرست فرمانداري شهرستان لردگان ضمن تبريک دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامي ايران برکات بسيار زيادي داشته و در يک مقايسه عيني مي توان به برکات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران پي برد.

وي گفت: بعد از پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي کارهاي بسيار زيادي در سطح کشور، استان و به تبع آن شهرستان لردگان انجام شده است که امروز شاهد افتتاح 106 پروژه عمراني و کلنگ زني در شهرستان هستيم که افتتاح و کلنگ زني چنين پروژه هاي بزرگي در شهرستان لردگان نشان از نگاه مسئولين کشوري به همه استان ها و شهرستان هاي کشور مي باشد.

لازم است مسئولين استاني، نگاه جامع تري به شهرستان لردگان داشته باشند


در ادامه حجت الاسلام و المسلمين سيد مهدي تاج زاد امام جمعه لردگان ضمن تبريک دهه مبارک فجر گفت: برکات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بر کسي پوشيده نيست و به حق در شهرستان لردگان کارهاي بسيار خوبي انجام شده اما کافي نيست و نياز است نگاه جامع تري به اين شهرستان شود.

وي گفت: مردم شهرستان لردگان مردمي شهيد پرور، انقلابي و هميشه يار و ياور رهبر و انقلابشان هستند که اين امر وظيفه مسئولين در مقابل اين مردم را خطيرتر مي نمايد و حق بزرگي را به وجود مي آورند که نياز است نگاه ويژه اي به اين شهرستان شود.

در ادامه مجید نظري معاونت امور عمراني استانداري ضمن تبريک به مناسبت فرارسيدن دهه فجر گفت: پروژه هاي بسيار خوبي امسال در سطح استان افتتاح و کلنگ زني شد امروز هم پروژه هاي بسيار خوب و بزرگي در شهرستان لردگان افتتاح و کلنگ زني مي شود و همه اين کارها به برکت انقلاب اسلامي و خون شهدا مي باشد.

 

افتتاح ساختمان ثبت احوال شهرستان لردگان

 در اين آيين کامران رهي مدير فني اجرايي اداره کل راه و شهرسازي استان گفت:  ساختمان ثبت احوال شهرستان لردگان با زيربناي 800 متر مربع و اعتباري بالغ بر 2 ميليارد تومان احداث گرديد که امروز با حضور معاونت عمراني استانداري، امام جمعه لردگان، نماينده مردم شهرستان لردگان در مجلس شوراي اسلامي، مديرکل ثبت احوال استان، سرپرست فرمانداري لردگان، مدير فني اجرايي اداره کل راه و شهرسازي استان، مسئولين و مردم، اين ساختمان افتتاح و به بهره برداري رسيد.
 


کلنگ زني سالن چند منظوره ورزشي در شهرستان لردگان
 
حميد کريمي مديرکل ورزش و جوانان استان بيان داشت: سالن چندمنظوره شهرستان لردگان، سالن 1200 نفره مي باشد که امروز کلنگ شروع به کار اين پروژه با حضور معاون عمراني استانداري چهارمحال و بختياري، به زمين زده شد.

وي گفت: در سطح شهر لردگان سالني که ظرفيت تماشاگران براي ديدن بازيها را داشته باشد نبود که ان شاالله با افتتاح اين سالن و برگزاري مسابقات شاهد حضور تماشاگران خواهيم بود.

کرمي گفت: اعتبار در نظر گرفته شده براي اين پروژه 3 ميليارد تا 3 ميليارد و 500 ميليون تومان مي باشد که با تلاش نماينده مردم شهرستان لردگان در مجلس شوراي اسلامي  يک ميليارد و 500 ميليون تومان از اعتبارات نفت کمک کردند و  مقدمات کلنگ زني اين سالن فراهم شده است.
 


کلنگ زني انتقال آب آتشگاه به شهر سردشت و روستاهاي اطراف

در اين آيين محمد خالدي نماينده مردم شهرستان لردگان در مجلس شوراي اسلامي گفت: پروژه انتقال آب آتشگاه به سردشت پروژه بسيار مهمي است که علاوه بر شهر سردشت 53 روستاي اطراف سردشت را نيز در برمي گيرد و آب شرب اين شهر و روستاهاي اطراف را تامين مي نمايد و اميد است تا سه سال آينده اين پروژه به بهره برداري برسد و آب شرب مردم تامين گردد.

وي گفت: بر اساس شرايط فني که اين پروژه دارد مبلغ 40 ميليارد تومان براي انتقال آب اتشگاه به سردشت اختصاص داده شد که کلنگ زني اين پروژه به منظور شروع اين پروژه در سال 96 و تا زمان بهره برداي اين پروژه يک خط انتقال از روستاي شهرک مامور به شهر سردشت در دستور کار قرار گرفت که امروز شروع و  اين پروژه انجام گرديد.

در ادامه قدرت‌الله بيگلري مديرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختياري گفت: خط انتقال آب آتشگاه به شهر سردست با اختلاف ارتفاع 900 متر و 5 ايستگاه پمپاژ و لوله 400 ميلي متر امروز کلنگ زني شد که تا سه سال آينده به بهره برداري خواهد رسيد و تا آن موقع يک خط انتقال آب از شهرک مامور به شهر سردشت اجرا گرديد.
 


انتهاي پیام1026ج /630 ل

کد مطلب: 38426