گزارش تصویری/
رژه خودرويي و موتوري به مناسبت 12بهمن در شهرستان فارسان برگزار شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
مراسم بزرگداشت 12 بهمن و سالروز ورود تاريخي حضرت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي با رژه موتوري و خودرويي و همراهي اقشار مختلف مردم انقلابي در شهرستان فارسان برگزار شد.
رژه خودرويي و موتوري به مناسبت 12بهمن در شهرستان فارسان برگزار شد
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از پيرغار، امروز همزمان با سالروز ورود تاريخي امام (ره) صدها موتور و خودرو نيروي انتظامي، بسيج، سپاه و تمامي ادارات و نهادها باحمل پرچم سه رنگ و مقدس جمهوري اسلامي و نصب تصاوير مقام معظم رهبري و امام راحل (ره) در فارسان مسير پنج کيلومتري گلزار شهدا به سمت ميدان امام خميني (ره) را رژه رفتند.

مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان فارسان گفت: انقلاب اسلامي نعمتي است که خداوند به ملت ايران عطا کرد و امروزه وظيفه همه پاسداري از انقلاب شکوهمند اسلامي است و بايد دستاوردهاي آن را براي رهائي مسلمانان جهان به جهان اسلام صادر کنيم.

جهانبخش يوسفي افزود: براي هر چه بهتر برگزاري برنامه هاي سالگرد سي نهمين دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي ستادها در مرکز شهرستان ها و بخش هاي مختلف شهرستان تشکيل شده است.

وي بيان کرد: امسال برگزاري مراسم و برنامه هاي دهه پرشکوه فجر انقلاب اسلامي متفاوت تر و باشکوه تر از سال هاي قبل در نقاط مختلف شهرستان برگزار خواهد شد.

انتهاي پيام1026ج /590پ

کد مطلب: 38303