آغاز هفته ايمني در برابر زلزله و بلاياي طبيعي کوهرنگ با برگزاري نمايشگاه تجهيزات امدادي
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۶
رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان کوهرنگ برنامه‌هاي هفته ايمني در برابر زلزله و بلاياي طبيعي را تشريح کرد.
آغاز هفته ايمني در برابر زلزله و بلاياي طبيعي کوهرنگ با برگزاري نمايشگاه تجهيزات امدادي
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از کوهرنگ خبر، رئيس جمعيت هلال احمر کوهرنگ با تشريح برنامه‌هاي اين جمعيت در هفته ايمني در برابر زلزله و بلایاي طبيعي گفت: علاوه بر برگزاري مانور ساعت صفر در روستاي دهنو، نمايشگاه تجهيزات امدادي جمعيت هلال احمر کوهرنگ در نماز جمعه کوهرنگ اجرا شد.
 
رضا ظاهري در خصوص اهداف و جزئيات اين مانورها اظهار داشت: اين مانورها با هدف ارزيابي ميزان آمادگي تيم‌هاي عملياتي هلال احمر و ساير ادارات جهت مواجهه با حوادث طبيعي و انسان ساخت و آشنايي عموم مردم با خدمات و توانمندي‌هاي اين جمعيت و با سناريوي فرضي امدادرساني به تصادفات جاده‌اي و آتش‌سوزي اجرا مي‌شود.
 
وي با اشاره به اهميت فضاسازي تبليغاتي در طول هفته ياد شده، از نصب بنرهاي آموزشي و اطلاع‌رساني در سطح شهر با محوريت مباحث مربوط به حوادث و آمادگي‌هاي مورد نياز خبر داد و افزود: برگزاري کلاس‌هاي امداد و کمک‌هاي اوليه ويژه اولياء و نونهالان مهدهاي کودک از ديگر برنامه‌هاي جمعيت هلال احمر کوهرنگ در هفته ايمني در برابر زلزله و بلاياي طبيعي است.
 
ظاهري در پايان بر نهادينه‌سازي فرهنگ ايمني و خود امدادي و ديگر امدادي در جامعه تاکيد و اظهار داشت: اين هفته فرصت ارزشمندي براي پرداختن به ضرورت آموزش‌هاي امدادي است.

يادآور مي‌شوم حجه‌الاسلام طباطبايي امام جمعه کوهرنگ، زمان‌پور فرماندار کوهرنگ و روساي ساير ادارات از نمايشگاه تجهيزات امدادي جمعيت هلال احمر کوهرنگ در مصلاي نماز جمعه کوهرنگ ديدن کردند.

عکس از همت بدري فرد


انتهاي پيام1026ج /610ک
هفته ایمنی در کوهرنگ

کد مطلب: 26289