مسئول نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه فارسان
بسيج،مهم‌ترين يادگار بنيان‌گذار جمهوري اسلامي است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷
مسئول نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه فارسان گفت: بسيج يکي از برکات ارزشمند انقلاب اسلامي و مهم‌ترين يادگار بنيان‌گذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) است.
بسيج،مهم‌ترين يادگار بنيان‌گذار جمهوري اسلامي است
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از پايگاه خبري تحليلي پيرغار، سيد محمدرضا علوي در يادواره شهيد دانش‌آموز  کاظم طهماسبي و 36 هزار شهيد دانش‌آموز ديگر در واحد مقاومت بسيج ابتکار شهر باباحيدر گفت: در معرفي بسيج کسي بهتر از ولي امر مسلمين نمي‌تواند معرف اين نهاد مقدس باشد و ويژگي بسيجي را به ما بفهماند. بسيج يکي از برکات ارزشمند انقلاب اسلامي و مهم‌ترين يادگار بنيان‌گذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) است.

وي تصريح کرد: بسيجيان در عرصه‌هاي مختلف علمي، فرهنگي و اقتصادي حضور دارند ولي آنچه امروز فعاليت بسيج را محسوس کرده است حضور بسيج در محرميت زدايي و خدمت‌رساني به مردم است که در اين مسير ترويج فرهنگ اقتصاد مقاومتي را در دستور کار دارد.

وي خاطرنشان کرد: در هر عرصه‌اي که دشمن بخواهد نفوذ کند آن قشري که مقابله مي‌کند بسيج است و محور دفاع از انقلاب، همين آحاد عظيم بسيجيان هستند و دراين‌ارتباط به سخنان حضرت آقا اشاره فرمود و گفت: معنويت، شجاعت، استقلال، آزادگي، حقير نشدن، حساس بودن، تکيه‌بر اميد الهي، ايمان عميق، هوشياري، شناخت دشمن، ايستادگي و مقاومت و حرکت منطقي جزء خصوصياتي است که در بسيج از ابتدا بوده است.

مسئول نمايندگي ولي‌فقيه به انتظارات رهبري از بسيجيان هم اشاره کرد و گفت : 1- پاسداري از هويت ملي و ديني 2- الگو شدن بسيج براي جوانان 3- حفظ فضاي سالم در کشور 4- هدايت جوانان به‌حق و حقيقت ازجمله مباحثي است که رهبر معظم انقلاب بر آن تأکيد داشته و از بسيجيان انتظار دارند که در اين مسير پيشرو باشند.

انتهاي پيام1026ج /590پ
 

کد مطلب: 37312