مسئول دفتر شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان فارسان گفت:
حماسه نه دي،نقطه عطفي در تاريخ کشور عزيز ايران اسلامي به شمارمي رود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۹
مسئول دفتر شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان فارسان گفت: حماسه نه دي سال 1388 از آن لحظه هاي مهم و سرنوشت ساز، به ياد ماندني و نقطه عطفي در تاريخ کشور عزيز ايران اسلامي به شمارمي رود.
حماسه نه دي،نقطه عطفي در تاريخ کشور عزيز ايران اسلامي به شمارمي رود
به گزارش جهانبین نیوز؛ حجت الاسلام جهانبخش يوسفي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار در حاشيه همايش با شکوه 9 دي گفت: ۹ دي روزي بود که مردم براي اعتراض به هتک حرمت عاشورا به صحنه آمدند و اين روز بزرگ براي هميشه در  تاريخ ماند و براي آنان که فکر نابودي عاشورا و اسلام را در افکار پليد خودشان طراحي مي کردند، درس عبرت بزرگي شد.

وي خاطرنشان کرد: اتفاقاتي که در فتنه 88 رخ داد حاصل نقشه ها و برنامه هاي  تئورسين هاي جنگ رواني غرب براي براندازي نظام جمهوري اسلامي ايران بوده است.

حجت الاسلام يوسفي تصريح کرد: حماسه نه دي سال 1388 از آن لحظه هاي مهم و سرنوشت ساز، به ياد ماندني و نقطه عطفي در تاريخ کشور عزيز ايران اسلامي به شمار مي رود.

وي ادامه داد: دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي بعد از فتنه سال 78 و کوي دانشگاه و فتنه سال 88 در جهت براندازي اين نظام بر آمده از خون شهدا بودند، ولي ملت با بصير ايران اسلامي و با تبعيت از آموزه هاي انقلاب اسلامي و رهبري معظم انقلاب اسلامي نسخه  تمام  فتنه گران و فتنه انگيزان را در اين حماسه نهم دي پيچيدند.

وي اظهار داشت: عده اي تا ديروز به نام دين هر اقدام ناپسندي را انجام مي دادند و در اين فرايند هفت ماهه نيت آنها هويدا شد و معلوم شد که آنها متدين به انقلاب، قانون و اطاعت از ولايت نيستند.

وي بيان کرد: مهم‏ترين مشخصه حماسه ماندگار و جاودانه نهم دي سال 88، سه عنصر اساسي ايمان، اتحاد و بصيرت است که باعث شد با حضوري آگاهانه در کل کشور، بقاء نظام و انقلاب اسلامي و سرزندگي و هوشمندي مردم و رهبري انقلاب اسلامي را باري ديگر با عزت و اقتدار به رخ جهانيان بکشد.

وي در پايان گفت: تمام کساني که دل در گرو اسلام، قرآن، نظام اسلامي، انقلاب و آرمان هاي امام و رهبري و شهدا دارند، امروز با شرکت گسترده يک بار ديگر ثابت کردند که همچنان به اين نظام الهي و آرمان هاي امام، رهبري و شهدا پايبند هستند.

اين همايش در مسجد و مصلاي امام حسين (ع )با حضور مسئولين و اقشار مختلف شهرستان، و با سخنراني حجة الاسلام والمسلمين صالحيان مسئول دفتر شوراي سياستگذاري ائمه جمعه کشور در استان اصفهان برگزار شد.

انتهاي پيام1026ج /590پ

کد مطلب: 32407