گزارش تصویری/
خروش انقلابی بام ایران علیه آشوبگران به روایت تصویر
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴
تجمع بزرگ مردم شهرکرد در پاسخ به اغتشاشات اخیر، ضمن تودهنی مجدد به فتنه‌گران و دشمنان ملت، با مطالبه جدی حل مشکلات اقتصادی کشور از سوی دولت، با قرائت بیانیه‌ای پایان یافت.
خروش انقلابی بام ایران علیه آشوبگران به روایت تصویر
به گزارش جهانبین نیوز، اقشار مختلف مردم شهرکرد برعلیه آشوب‌های اخیر و در جهت اعلام انزجار خود از این آشوب‌ها راهپیمایی کردند.

مردم ولایتمدار شهرکرد با حضور خود در خیابان‌های شهر و سردادن شعارهایی علیه اغتشاشگران و اعلام پیروی از ولایت‌فقیه، خشم و انزجار خود را علیه فرصت‌طلبانی که دست به هتک حرمت علیه نظام و ایجاد تخریب و ناآرامی کرده بودند بیان کردند.

این راهپیمایی  از میدان فردوسی آغاز شد و راهپیمایی کنندگان  در میدان انقلاب  تجمع کردند.

مردم در این راهپیمایی شعارهایی همانند «تاپای جان حامی انقلابیم، پیرو خط رهبرو امامیم»،«ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است» ، «مرگ بر فتنه گر»، «ما ملتی بصیریم، ذلت نمی پذیریم » ما ملتی بیداریم از آمریکا بیزاریم “ما ملتی هوشیاریم از فتنه گر بیزاریم” ، “منافق ننگت باد، فتنه گر مرگت باد” ، “حسین حسین شعار ماست ولایت افتخار ماست” ،‌ “خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است” ، “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” سر دادند.

مردم با شور و شوق دوباره به میدان آمدند تا بار دیگر اقدام دشمنان را سرکوب کنند و به دشمنان نشان دهند که کشورشان را دوست داشته و اجازه فتنه‌گری و اغتشاش‌گری و نفوذ را به دشمنان نمی‌دهند.

در انتهای این راهپیمایی قطعنامه‌ای در محکومیت آشوب‌طلبی چند روز اخیر و ابراز انزجار از حامیان پشت پرده داخلی و خارجی آنها قرائت شد.

انتهای پیام /1027ج
 

کد مطلب: 37940