به مناسبت فرارسيدن هفته بسيج
ديدار صميمي بسيجيان و پايوران ناحيه مقاومت بسيج فارسان با امام‌جمعه
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
به مناسبت فرارسيدن هفته مبارک بسيج، فرمانده و جمعي از کارکنان ناحيه مقاومت بسيج فارسان با امام‌جمعه شهر فارسان ديدار کردند.
ديدار صميمي بسيجيان و پايوران ناحيه مقاومت بسيج فارسان با امام‌جمعه
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از پيرغار، سرهنگ حميد يزداني فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه فارسان با اشاره به فعاليت‌هاي بسيج در کشور گفت: بسيج يکي از برکات ارزشمند انقلاب اسلامي و مهم‌ترين يادگار بنيان‌گذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) است بسيج در عرصه‌هاي مختلفي ازجمله علمي، فرهنگي و اقتصادي حضور دارد ولي آنچه امروز فعاليت بسيج را محسوس کرده است حضور بسيج در محرميت زدايي و خدمت‌رساني به مردم است که در اين مسير ترويج فرهنگ اقتصاد مقاومتي را در دستور کار دارد.

وی خاطرنشان کرد: در هر عرصه‌اي که دشمن بخواهد نفوذ کند آن قشري که مقابله مي‌کند بسيج است و محور دفاع از انقلاب، همين آحاد عظيم بسيجيان هستند.

یزدانی در ادامه تصريح کرد: بسيج نشان داده است در همه اعصار تجارب و ظرفيت‌هاي گران‌بهاي خود را در مسير خدمت به مردم، در عرصه‌ي همکاري با دولت‌ها به صحنه آورده و در دوره جديد نيز به‌رغم القاي شبهه‌ تقابل بسيج با دولت توسط برخي اشخاص و جريان‌هاي سياسي، بسيج با تکيه‌بر روحيه انقلابي و تفکر جهادي و فراجناحي خود بزرگ‌ترين اقدامات را براي کمک به دولت در اجراي پروژه‌هاي ملي به‌ويژه در حوزه مردم ياري، محروميت‌زدايي و نيز اقتصاد مقاومتي عملياتي و در دستور کار قرار داده است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه فارسان هدف از اين ديدار را بيعت با ولايت و آرمان‌هاي امام راحل عنوان کرد و گفت: برنامه‌هاي مختلف فرهنگي هنري و ورزشي در هفته بسيج در فارسان برگزار مي‌شود.

انتهاي پيام1026ج /590پ

کد مطلب: 37186