با حضور مسئولين، شوراها و دهياران
اولين مجمع سلامت شهرستان اردل برگزار شد +تصاوير
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹
اولين مجمع سلامت شهرستان اردل با حضور مسئولين و جمعي از دهياران و شوراهاي اسلامي اين شهرستان با شعار همه براي سلامت، سلامت براي همه برگزار شد.
اولين مجمع سلامت شهرستان اردل برگزار شد +تصاوير
به گزارش جهانبين نيوز، اولين مجمع سلامت شهرستان اردل با حضور مسئولين و جمعي از دهياران و شوراهاي اسلامي اين شهرستان با شعار همه براي سلامت سلامت در سالن مهرگان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد.

اسماعيل اميدي سرپرست شبکه بهداشت و درمان و دبير مجمع سلامت شهرستان اردل در اين جلسه گزارشي از حوزه سلامت شهرستان در برنامه بهداشت آب و مواد غذايي ارائه نموده و توضيحاتي در خصوص فعاليت‌هاي خيرين نيک‌انديش در زمينه سلامت شهرستان به بيان مواردي که نياز به مشارکت خيرين و همکاري مسئولين شهرستان دارد، ارائه نمودند.

اميدي علت برگزاري مجمع سلامت در شهرستان فرصت مناسبي براي ارائه خدمات متناسب و استفاده حداکثري از توان ساير گروههاي اجتماعي در جهت پيشبرد اهداف حوزه بهداشت و درمان است تمامي دستگاهها را براي همکاري و مساعدت در اين خصوص همکار و همراه مجمع هستند مشارکت مردمي، مشارکت در توسعه زير ساخت هاي نظام سلامت، بين بخشي و مسئوليت اجتماعي را از جمله محورهاي فعاليت مجمع سلامت عنوان کرد.

انتهاي پيام1026ج /۵۷۰ه

کد مطلب: 39570