گزارش تصويري
جلسه شوراي اداري اردل با محوريت راهپيمايي 13 آبان برگزار شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸
جلسه شوراي اداري شهرستان اردل با حضور مسئولين شهرستاني و با محوريت راهپيمايي 13 آبان برگزار شد.
جلسه شوراي اداري اردل با محوريت راهپيمايي 13 آبان برگزار شد
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از هفت چشمه، جلسه شوراي اداري شهرستان اردل امروز ۷ آبان ماه باحضور مسئولين شهرستاني و با محوريت راهپيمايي ۱۳ آبان در سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.

حسين بابادي رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان اردل ضمن گراميداشت يوم الله ۱۳ آبان گفت: ۱۳ آبان روز بسيار مهمي در تاريخ انقلاب اسلامي محسوب مي‌شود که ياد آور رشادت ها و جانباختگي دانشجويان و دانش آموزاني است که با پيروي از ولايت هيمنه استکبار و قدرت پوشالي آن را در هم شکستند.

بابادي در اين جلسه بر حضور حداکثري دهياران و سازمانهاي تابعه در راهپيمايي ۱۳ آبان تاکيد کرد و بيان داشت: راهپيمايي ۱۳ آبان و حضور گسترده و با شکوه ملت ايران و مردم هميشه در صحنه اردل جلوه گر روحيه استقلال طلبي و هويت انقلابي مردم ايران بوده و خواهد بود.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان اردل از برگزاري راهپيمايي ۱۳ آبان در ۳۰ نقطه اين شهرستان خبر داد و افزود:راهپيمايي روز ۱۳ آبان با حضور دانش آموزان و دانشجويان و اقشار مختلف مردم ساعت ۱۰ صبح از ابتداي بلوار شهدا تا گلزار شهدا شهر اردل برگزار خواهد شد و نظير اين راهپيمايي در شهرها ي کاج، دشتک، سرخون و ۲۶ روستاي شهرستان برگزار خواهد شد.

انتهاي پيام1026ج /۵۷۰ه

کد مطلب: 36834