گزارش تصویری/
شهرستان فارسان ميزبان خادمان حرم امام رضا (ع) شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸
همزمان با دهه کرامت کاروان جشن‌هاي مردمي و معنوي «زير سايه خورشيد» که حامل پرچم متبرک بارگاه مطهر رضوي (عليه‌السلام) است وارد شهرستان فارسان شدند و مورد استقبال عظيم مردم ولايتمدار اين شهر قرار گرفتند.
شهرستان فارسان ميزبان خادمان حرم امام رضا (ع) شد
به گزارش جهانبین نیوز، يکي از خادمان حرم امام رضا (عليه‌السلام) در حاشيه ورود به فارسان گفت: مطابق سال‌هاي گذشته و درقالب کاروان‌هاي «زير سايه خورشيد» خادمين حرم علي بن موسي‌الرضا (عليه‌السلام) به سراسر نقاط ايران اسلامي سفر مي کنند.
 
وي بابيان اينکه امام رضا (عليه‌السلام) در دل همه مردم ايران جاي دارد تاکید کرد: امروز فارسان يکي از شهرستان‌هاي استان چهارمحال و بختياري شاهد خيل عظيم دوستداران آن امام همام بوديم.

همه‌ساله در دهه کرامت خادمان امام رضا (عليه‌السلام) با حضور در شهرها و نقاط مختلف استان اشک شوق را در چشمان مردم جاري و آرزوي کساني که توفيق زيارت امام رضا (عليه‌السلام) را نداشتند برآورده مي‌کنند.
 
خادمان حرم امام رضا (عليه‌السلام) در بدو ورود به فارسان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهداي اين شهر، اداي احترام کردند و سپس به ديدار بيماران در بيمارستان سيدالشهدا و خانواده‌هاي شهدا رفتند و در آستان مقدس امامزاده سيد محمد (ع) با استقبال گسترده مردم ولايتمدار و عاشقان امام رضا (عليه‌السلام) روبرو شدند.

انتهای پیام1026ج /590پ

کد مطلب: 39858