گزارش تصويري
راهپيمايي ضدآمريکايی-صهيونيستي در فارسان برگزار شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷
مردم مومن و سلحشور شهر فارسان، با شرکت در راهپيمايي، اقدامات ناهنجار و زياده خواهانه ترامپ را محکوم کردند.
راهپيمايي ضدآمريکايی-صهيونيستي در فارسان برگزار شد
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از پايگاه خبري تحليلي پيرغار، مردم هميشه در صحنه شهر فارسان در پايان نماز جمعه اين هفته از مسجد و  مصلاي امام حسين (ع) به سمت بلوار امام در راهپيمايي شرکت کردند.

 آنان با سر دان شعارهاي "مرگ بر آمريکا" و "مرگ بر اسرائيل"، اقدامات اخير آمريکا براي انتقال غيرقانوني سفارتخانه اين کشور به بيت المقدس و نقض حقوق مردم فلسطين را محکوم کردند.

راهپيمايان در قطعنامه پاياني مراسم نيز با محکوميت اقدامات ترامپ، تاکيد کردند که قدس شريف متعلق به جهان اسلام است و مقابل زياده خواهي دنياي استکبار و صهيونيسم خواهند ايستاد.

همزمان با اين مراسم در 6 نقطه ديگرشهرستان نيز راهپيمايي ضد آمريکايي و ضد صهيونيستي برگزار شد.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان فارسان با محکوم کردن اين اقدام ضد انساني و ضد بشري گفت: آمريکاي جنايتکار و اسرائيل غاصب که در پيدا و پنهان هر توطئه و اقدامي بر عليه اسلام و مسلمين به صورت پررنگ حضور دارند پس از اينکه ديدند نقشه جنگ و تفرقه مسلمين توسط فرزند خوانده آنان، يعني شجره خبيثه ملعونه داعش، نقش بر آب شد توطئه بسيار خطرناک و جسارت بسيار بزرگي را به ساحت اسلام و مسلمين با اعلام کردن قدس عزيز، اين پاره قلب و قبله اول مسلمين، به عنوان پايتخت رژيم سفاک و غاصب اسرائيل شروع کردند.

حجت الاسلام جهانبخش يوسفي اينگونه تصميم‌گيري‌ها را نشانه عجز و ناتواني و شکست‌هاي پي‌در‌پي جبهه ظلم دانست و بيان کرد: اهدافي را که اين ظالمان در سر مي‌پرورانند با حمايت آزادي خواهان عالم به گور خواهند برد و ان‌شاءالله به زودي مسلمين محو و به زباله دان تاريخ پيوستن اسرائيل را به جهانيان اعلام خواهند کرد.

انتهای پیام1026ج /590پ

کد مطلب: 37490