مراسم معرفي سرپرست فرمانداري شهرستان فارسان برگزار شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۹
در مراسم معرفي سرپرست فرمانداري شهرستان فارسان معاون سياسي امنيتي استاندار گفت: تلاش ميکنيم انتخابات مرحله دوم هم مثل مرحله اول در 2حوزه در کمال صحت و سلامت و مشارکت مردم برگزار شود.
مراسم معرفي سرپرست فرمانداري شهرستان فارسان برگزار شد
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از پيرغار، امام جمعه فارسان در ابتدای این مراسم با اشاره به شعار امسال اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل افزود: اين شهرستان به شدت يک شهرستان محروم است و با چالش هاي مخاطره آميز روبروست که برنامه ريزي مديران شهرستاني و استاني در راستاي اجرا و عملياتي کردن شعار سال در شهرستان تا حدي جلو خطرات بيشتر در آينده شهرستان را خواهد گرفت.

حجت الاسلام حسين جمالي زاده  گفت: چرا که شرايط اجرايي اقتصاد مقاومتي در شهرستان با توجه به وفور امکانات طبيعي و انساني و اقليمي و ظرفيت هاي فراوان منطقه مهياست فقط همت بلند و تشکيل اتاق توليد فکر و جذب نخبگان علمي و اقتصادي،جذب سرمايه گذاران،انتخاب مديران و زير مجموعه انساني توانمند خلاق و با برنامه،تقويت بخش هاي خصوصي،اعطاي تسهيلات به کار آفرينان و در بخش ازدواج و اشتغال ميتواند شعار امسال را در شهرستان بنا بگذارد.

در ادامه معاون سياسي امنيتي استاندار،جهانبخش مرادي افزود: تلاش ميکنيم انتخابات مرحله دوم هم مثل مرحله اول در 2حوزه در کمال صحت و سلامت و مشارکت مردم برگزار شود.

در اين مراسم مرداس طاهري به سمت سرپرست فرماندار ي شهرستان فارسان منصوب شد.

انتهای پیام1022ج /590پ

کد مطلب: 28093