همزمان با ايام الله دهه فجر :
برگزاري يادواره 9 شهيد روستاي آزادگان
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
همزمان با ايام الله دهه فجر يادواره 9 شهيد روستاي آزادگان در مسجد جامع اين روستا برگزار گرديد.
برگزاري يادواره 9 شهيد روستاي آزادگان
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از   خبرنگار زنگ خبر همزمان با ايام الله دهه فجر يادواره 9 شهيد روستاي آزادگان در مسجد جامع اين روستا برگزار گرديد.

سيداصغرموسوي فرمانده سپاه ناحيه شهرستان بن ضمن عرض خير مقدم به حضار به بيان ويژگي هاي انقلاب اسلامي ايران تأکيد کرد و گفت: ويژگي اصلي انقلاب اسلامي ايران الهي بودن، استقلال طلبي، مردمي بودن و داراي رهبري شجاع، بصير، مدير و مدبر مي باشد.

فرمانده سپاه ناحيه بن  دراين مراسم با تقدير از برگزار کنندگان يادواره گفت : در دوران انقلاب اسلامي اتفاق هاي مهمي در ايران روي داد اما اينکه اهالي يک روستا به شکل آگاهانه و خودجوش اينگونه در جبه هاي حق عليه باطل شرکت کنند بي نظير است.

وي با  تبريک ايام الله دهه مبارک فجر بيان کرد :برگزاري يادواره شهدا ، زنده نگه داشتن  يادوخاطره شهدا واحترام به مقام شامخ شهدا و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه است و تجليل و تکريم از شهداي انقلاب و انتقال ايثار و رشادت شهيدان به نسلهاي حاضر و آينده بايد هميشه و در همه حال برگزار شود.

حجت الاسلام رازي پور تجليل واقعي از شهدا را حفظ نظام و دفاع از ولايت برشمرد و تصريح کرد: روز ۲۲ بهمن مردم سراسر کشور و استان به‌ويژه مردم شهرستان بن با مشت هاي گره کرده جواب ياوه‌گويي‌هاي ترامپ  و کساني با آنها هم آوايي  کرده و خواب سرنگوني نظام را مي ببينند را خواهند داد.وي گفت: انقلاب شکوهمند اسلامي با جانفشاني و ايثارگري ملت به رهبري امام راحل به ثمر نشست و همه بايد در حفظ و حراست از آن بکوشيم.

حجت‌الاسلام رازي پور عنوان کرد: اميدواريم با برگزاري يادواره‌هاي شهدا بتوانيم اهداف و راه شهدا را به نسل جوان بشناسيم تا جوانان راه شهدا را ادامه دهند.

وي با بيان اينکه بايد سيره و روش زندگي شهدا به عنوان محور فعاليتهاي آحاد جامعه مورد توجه باشد بيان کرد: فرهنگ ايثار و شهادت است که باعث بقاء نظام مقدس اسلامي شده و اين مهم مديون وجود انسان‌هاي انقلابي، با ايمان، شجاع و دلاور است.وي ادامه داد : راه شهدا بايد ادامه داشته باشد،امروز در سراسر کشور110 هزار پرچم شهدا تعويض خواهد شد و اين به معني اين است که اين مسير ادامه داد تا پرچم ها به دست آقا امام زمان( عج) برسد.

 دکلمه خواني، مداحي و بيان خاطرات دوران دفاع مقدس و تجليل از خانواده هاي شهدا از ديگر بخش هاي اين يادواره بود.

شايان ذکر است در پايان اين مراسم معنوي از خانواده‌هاي معظم شهداي روستاي آزادگان با حضور مسئولين تجليل به عمل آمد.


انتهاي پيام/520ز
 

کد مطلب: 38450