فرمانده نیروی انتظامي چهارمحال و بختیاریخبر داد
دو فقره قتل و سرقت طلا در پرونده مرد شيطاني
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷
فرمانده نیروی انتظامي چهارمحال و بختیاری گفت: با تلاش ماموران پليس آگاهي شهرستان لردگان فردي كه كه پس ارتكاب دوفقره قتل اقدام به سرقت طلاهاي يكي از قربانيان خود كرده بود دستگير شد.
دو فقره قتل و سرقت طلا در پرونده مرد شيطاني
سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده نیروی انتظامي چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار كرد: گزارشي مبني‌بر مفقود شدن زن ۴۳ساله‌اي در لردگان و كشف جسد سوخته خانمي در محدوده روستاي بيدله اين شهرستان وصول شد، اين خبر به سرعت در سطح منطقه منتشر شد و مطالبه مردمي جهت اقدام سريع پليس براي دستگيري قاتل و روشن شدن علل و انگيزه قتل، باعث شد بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار كارآگاهان پليس آگاهي فرماندهي انتظامي شهرستان لردگان قرار گيرد.

وي افزود: كاراگاهان با حضور در صحنه جرم و انتقال جسد به پزشكي قانوني زواياي اين جنايت را به صورت دقيق بررسي و با انجام اقدامات گسترده پليسي با استفاده از اطلاعات ارائه شده از خانواده زن مفقود شده موفق شدند در كوتاه ترين زمان متهم را شناسايي و دستگير كنند.

اين مقام ارشد انتظامي ادامه داد: متهم ابتدا منكر انجام قتل شد ليكن پس از مواجه با دلايل و مستندات غيرقابل‌انكار لب به اعتراف گشود و گفت: من با مقتول رابطه داشتم و براساس قراري كه با هم داشتيم صبح روز حادثه وي را به محلي خلوت در حوالي محور لردگان به ايذه بردم و با ضربات سنگ او را به قتل رسانده و پس از سرقت طلاجات وي جسدش را با استفاده از بنزين به آتش كشيدم.

سردار غلامزاده در ادامه بيان داشت: باتوجه پرونده مفتوحه قبلي قاتل مبني‌بر قتل همسرش در پليس آگاهي ماموران به بازجوئي‌هاي فني از قاتل ادامه دادند و در نهايت وي به قتل همسرس نيز اعتراف كرد و گفت: چون همسرم به روابط غيراخلاقي من با مقتول پي برده بود و او را همواره مانعي بر سر راهم مي‌ديدم با خوراندن قرص برنج وي را مسموم و به قتل رساندم و با صحنه‌سازي وانمود كردم كه او خودكشي كرده است.

فرمانده نیروی انتظامي چهارمحال و بختياري در پايان با اشاره به مراجعات حضوري و تماس‌هاي مكرر مردمي با سامانه ۱۹۷ براي تقدير از سرعت عمل و اهتمام جدي پليس در شناسائي و دستگيري اين مرد شيطان صفت تاكيد كرد: امنيت و آرامش رواني شهروندان خط قرمز پليس است و نيروي انتظامي قاطعانه با مخلان نظم و امنيت جامعه برخورد قانوني مي‌كند.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 33554