مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس چهارمحال و بختياري:
امروز پيکر مطهر ۶ شهيد دوران دفاع مقدس درچهارمحال و بختياري تشييع مي‌شود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۸
مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس چهارمحال و بختياري از ورود پيکر پاک و مطهر ۶ شهيد گمنام براي تشييع و خاکسپاري در استان خبر داد.
امروز پيکر مطهر ۶ شهيد دوران دفاع مقدس درچهارمحال و بختياري تشييع مي‌شود
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از مشکات برین، عباس عباسي، مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس چهارمحال و بختياري از ورود پيکر پاک و مطهر ۶ شهيد گمنام براي تشييع و خاکسپاري شنبه ۱۷ مردادماه در استان خبر داد و اظهار کرد:‌ فضاي استان شهيدپرور چهارمحال و بختياري بار ديگر به عطر حضور شهدا معطر خواهد شد و ميثاق مجددي با آرمان‌هاي امام راحل عظيم‌الشان، منويات مقام معظم رهبري و راه شهداي سرافراز انقلاب و جنگ تحميلي انجام مي گردد.

وي افزود: پيکرهاي پاک اين شهدا پس از ورود به اين استان مورد استقبال مردم شهيدپرور قرار گرفته و پس از آن در روز سه‌شنبه ۲۰ مردادماه مصادف با شهادت امام جعفر صادق(ع) در سه شهرستان اين استان بر دوش مردم مومن و خداجو تشييع و به خاک سپرده مي‌شوند.

مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس چهارمحال و بختياري ادامه داد: با توجه به برنامه‌ريزي صورت گرفته، پيکر مطهر دو تن از اين شهداي گمنام در شهر بلداجي از توابع شهرستان بروجن،‌ پيکر مطهر دو شهيد در شهر گوجان از توابع شهرستان فارسان و پيکر مطهر دو شهيد نيز در شهر دشتک از توابع شهرستان اردل به خاک سپرده خواهد شد تا اين سه شهر در چهارمحال و بختياري نيز به افتخار ميزباني از شهداي گمنام نائل شوند.

وي ادامه داد: همزمان با ورود اين شش شهيد گمنام و پس از آن در طي چهار روز حضور اين پيکرهاي مطهر در اين استان، برنامه‌هاي مختلفي پيش بيني شده که پس از نهايي شدن اعلام خواهد شد.

عباسي افزود: شهدا که با فدا کردن جان خود،‌ به همه ما درس ايثار و آزادگي آموختند، در نزد پروردگار متعال از جايگاه رفيع و والايي برخوردار هستند و ميزباني از آنان افتخار بزرگي براي اين استان به شمار مي‌رود.

مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس چهارمحال و بختياري با دعوت مردم شهيدپرور اين استان براي شرکت در مراسم‌هاي استقبال، تشييع و تدفين و ديگر برنامه هاي پيش‌بيني شده،‌ خاطرنشان کرد: بدون ترديد حضور باشکوه و گسترده مردم انقلابي و شهيدپرور استان در مراسم تشييع و خاکسپاري شهيدان گمنام که عطر حضورشان بام ايران را معطر خواهد ساخت، ميثاق مجددي با آرمان‌هاي امام راحل عظيم‌الشان، منويات مقام معظم رهبري و راه شهداي سرافراز انقلاب و جنگ تحميلي است.


انتهاي پيام1020ج /۵۳۰م

کد مطلب: 23933