معاون برنامه ريزي سازمان برنامه و بودجه استان چهارمحال و بختياري:
هم اکنون در کشور با کمبود منابع و نياز روبه رشد مواجه هستيم
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲
معاون برنامه ريزي سازمان برنامه و بودجه استان چهارمحال و بختياري گفت: هم اکنون درکشور باکمبود منابع ونياز رو به رشد مواجه هستيم و اساساً اقتصاد مقاومتي چيزي بجز اقتصاد علمي وصحيح نيست.
هم اکنون در کشور با کمبود منابع و نياز روبه رشد مواجه هستيم
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از بام ايران خبر؛ عليرضا شجاعي معاون برنامه ریزي سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختياري امروز در کارگروه اقتصاد مقاومتي اظهار کرد: رفع موانع توليد از وظيفه واهداف اصلي ما درراستاي اجراي برنامه هاي اقتصاد مقاومتي مي باشد.

وي تصريح کرد: هدف از دولت در اقتصاد مقاومتي تحرک در اشتغال و خارج کردن واحدهاي توليدي از رکود مي باشد که سازمان جهادکشاورزي استان در اين راستا، تلاش در رفع موانع در تمام بخش هاي توليدي و واحدهاي مرتبط دارد.

شجاعي، با اشاره به اينکه، گفتمان اقتصاد مقاومتي ايده فردي نبوده و بلکه با توجه به شرايط فعلي کشور برنامه ريزي شده است افزود: هم اکنون در کشور با کمبود منابع و نياز روبه رشد مواجه هستيم.

وي، با بيان اينکه، از ويژگي هاي اقتصاد مقاومتي اقتصاد مردمي، درون زا، برون گرا، عدالت محور و دانش بنيان بودن، مي باشد بيان کرد: براي اقتصاد مقاومتي ۲۴ بند تعريف شده است که تمام بندها اين پنج ويژگي را دارا مي باشند.

دکتر شجاعي، گفت: در کارگروه‌هاي اقتصاد مقاومتي با ساختار جديد، کشف ظرفيت هاي جديد اقتصادي و تسهيل گري براي عملياتي شدن آنها انجام خواهد شد.

انتهاي پيام1026ج /۵۳۰ب

کد مطلب: 37839