راهپیمایی ۲۲ بهمن زمینه ساز حضور حماسی در انتخابات است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۵
اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه ای راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را زمینه ساز حضور حماسی مردم در انتخابات برشمرد.
راهپیمایی ۲۲ بهمن زمینه ساز حضور حماسی در انتخابات است
به گزارش جهانبین نیوز، اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه ای راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را زمینه ساز حضور حماسی مردم در انتخابات برشمرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

۲۲ بهمن یادآور حماسه حضور غیرتمندانه شب شکنان فجر آفرینی است که در تحت لوای رهبری حکیمانه ولی فقیه زمان خمینی کبیر(ره) با عزمی استوار علیه طاغوت و نظام سراپا ظلم و ستم قیام کردند تا در سرزمین ایران عطرخوش حکومت اسلامی برپایه شعارماندگار استقلال آزادی جمهوری اسلامی را بنا نهد.

۲۲ بهمن نمایه ماندگار مشت های گره کرده، خون های بر زمین ریخته و لاله های پرپری است که به ما و همه ایرانیان در همه زمان ها درس مقاومت و پایداری در راه برپایی آرمان های بلند اسلامی را آموختند.

این بیانیه می افزاید: حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن یادآور ایستادگی و پایداری ۳۷ ساله برای استقرار و پیشرفت حکومت اسلامی و زنده نگهداشتن یاد و خاطره ایثار و فداکاری ملت همیشه قهرمان و پیروز ایران اسلامی است.

این بیانیه تأکید می کند: این حضور حماسی که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی «بازآفرینی انقلاب است» چشم گیر و دشمن شکن خواهد بود و ملت قهرمان ایران اسلامی همان طور که در طول ۳۷ سال ۲۲ بهمن را به عنوان یک عید واقعی گرامی داشته اند با عمل به وظیفه انقلابی خود، موجبات عزت و اقتدار و ایستادگی در برابر جبهه دشمن را فراهم کرده و زمینه ساز حضور حماسی و پرشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری می شوند.

اداره کل تبليغات اسلامي استان به همراه تشکل های مردمی کانون مداحان و شعرای آیینی، شورای هیئات مذهبی، اتحادیه موسسات و مراکز قرآنی ؛ با تبريك فرارسيدن ۲۲بهمن ماه از همه مردم درخواست مي‌كند باحضور گسترده و انقلابي خود در راهپيمايي ۲۲ بهمن بار ديگر با آرمان‌هاي امام راحل و شهداي انقلاب اسلامي و ولی فقیه زمان تجديد بيعت دوباره کنند.

انتهای پیام/1020ج

کد مطلب: 27317