شهردار سامان خبر داد؛
احداث پارک شهدای شهر سامان در مساحت ۵۰۰۰ هزار متری
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۱
شهردار سامان از احداث پارک شهدای سامان در مساحتی بالغ بر پنج هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال خبر داد.
احداث پارک شهدای شهر سامان در مساحت ۵۰۰۰ هزار متری
به گزارش جهانبین نیوز؛ شهردار سامان یزدان آقاخانی در گفت‌وگو با خبرنگار سامان ما با بیان اینکه پروژه پارک شهداء شهر سامان در مساحتی بیش از 5 هزار متر مربع در شهرک ابوذر احداث شده است، اظهار داشت: این پارک با هزینه داخلی بالغ بر ۵ میلیارد ریال برای شهروندان سامانی احداث شده است.

یزدان آقاخانی افزود: پروژه پارک شهدای شهرکرد با پیشرفت بیش از ۹۵ درصد آماده میزبانی از مسافران و شهروندان شهر سامان است.

وی با بیان اینکه در پارک امکاناتی ازقبیل زمین بازی کودکان، وسایل ورزشی، نمازخانه و سرویس های بهداشتی وجود دارد، بیان داشت: باتوجه به حضور گردشگران و مسافرین در شهرستان سامان نیاز به پارکی با امکانات حداقلی برای گردشگران و شهروندان سامان نیاز بوده است.

آقاخانی با بیان اینکه تمامی شهروندوان سامانی به خصوص خانواده و کودکان سامان از ایجاد این پارک رضایت دارند، بیان داشت: سعی و تلاش ما بر این است که شهر سامان به عنوان یک شهر نمونه در سطح استان شناخته شود.

سلیمانی یکی از ساکنان شهرک ابوذر در گفت‌وگو با خبرنگار سامان ما با بیان اینکه از احداث این پارک در این مکان خوشحالیم چون زمانی که شوهرم در خانه نیست هم به راحتی می توانم فرزندم را برای بازی به پارک ببرم بیان داشت: در پارک وسایلی از قبیل تاب بسیار کم است و بچه‌ها برای تاب بازی باید در صف قرار بایستند و به همین دلیل بین بچه ها دعوا پیش می آید.

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 35877