قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات‌ اسلامی کشور:
اسلامی بودن، مردمی‌ بودن و استکبارستیزی سه ویژگی بارز انقلاب‌اسلامی
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات‌اسلامی با بیان اینکه اسلامی بودن، مردمی‌ بودن و استکبارستیزی سه ویژگی بارز انقلاب‌اسلامی است، گفت: اگر هر کدام از این شاخصه‌ها از این نظام گرفته شود، جمهوری‌اسلامی معنا ندارد.
اسلامی بودن، مردمی‌ بودن و استکبارستیزی سه ویژگی بارز انقلاب‌اسلامی
به گزارش جهانبین نیوز، نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات‌ اسلامی کشور در آئین افتتاحیه ساختمان شوای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد: همدلی و حضور مردم چهارمحال و بختیاری در مناسبت‌های ملی و مذهبی مثال‌زدنی است،حضور گسترده مردم در صحنه نشان‌دهنده اعتقادات دینی و مذهبی مردم این استان است.

وی اسلامی بودن، مردمی‌ بودن و استکبارستیزی را سه ویژگی بارز انقلاب‌اسلامی عنوان کرد و افزود: اگر هر کدام از این شاخصه‌ها از این نظام گرفته شود، جمهوری‌اسلامی معنا ندارد و مأموریت شاخص ما در جمهوری‌اسلامی مردمی بودن است و همچنین نظامی که متکی به مردم باشد، شکست‌ناپذیر است.

لطفی با بیان اینکه گاهی عده‌ای از دولتمردان به‌ظاهر از روی خیرخواهی تقاضای رفع حصر از سران فتنه را دارند،تصریح کرد:  اقدامات این افراد در فتنه ۸۸ برای جوانان و مردم بیان شودچرا که سناریوی فتنه ۸۸ از ۱۰ سال گذشته طراحی شده و این فتنه ربطی به انتخابات نداشت و این قائله با حضور گسترده مردم در صحنه خنثی شد.

وی خاطرنشان کرد: نقش مردم در جمهوری‌ اسلامی بسیار تأثیرگذار است و همچنین تجلی حضور مردم در مناسبت‌ها و مراسمات ملی و مذهبی به‌نوعی شکرگذاری عملی از نعمت‌های جمهوری‌اسلامی است.

لطفی با بیان اینکه باید تلاش کنیم دستاوردها، آثار و برکات یک نظام کارآمد در سالگرد بزرگداشت ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب‌اسلامی به خوبی ترسیم و تبیین شود؛ گفت:  ۸۵ درصد جمعیت کشور در دوران پیروزی انقلاب‌اسلامی کودک و یا متولد نشده بودند، باید همه برای بیان دستاوردهای نظام جمهوری‌اسلامی کوشش کنیم.

انتهای پیام/1022ج

کد مطلب: 36055