مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري:
طرح اقات فراغت در 419 پايگاه در چهارمحال و بختياري اجرا مي شود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري گفت: طرح اواقات فراغت با هدف غني سازي اوقات فراغت و جذب جوانان به مسجد در 419 پايگاه در چهارمحال و بختياري برگزار مي شود.
طرح اقات فراغت در 419 پايگاه در چهارمحال و بختياري اجرا مي شود
به گزارش جهانبین نیوز؛ جواد کارگران مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري پيش از ظهر امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه اظهار کرد: برگزاري کلاس هاي اوقات فراغت براي تقويت فرهنگ ديني براي جامعه به ويژه جوانان است که در غالب طرح آسماني ها در اين استان تعريف شده است.

وي با اشاره به اينکه براي غني سازي اوقات فراغت دستگاه هاي متعددي دارند تلاش مي کنند تصريح کرد: با نهادهاي مختلف همکاري و هماهنگي لازم را در اين خصوص داشته و ايجاد وحدت رويه در بين کانون هاي متعدد در دستور کارمان قرار گيرد.

کارگران با اذعان بر اينکه جوانان را بايد جذب فعاليت فرهنگي و ديني کرد بيان داشت: از طريق کلاس ها و برنامه هاي متعدد به منظور احياء نقش محوري که همان مسجد است جذب فعاليت هاي فرهنگي کرد.

وي با اذعان بر اينکه طرح اوقات فراغت کانون مساجد از ۱ تا ۱۹ تيرماه با حضور ۱۵ هزارو ۵۰۰ نفر و در ۴۱۹ پايگاه است بيان داشت: طرح اوقات فراغت با حضور ۱۲۰۰ مربي جذب، شناسايي و به کارگيري شده است.

کارگران از افتتاحيه دوره هاي اوقات فراغت خبر داد و افزود: از ۱۶ تيرماه در حسينيه اعظم شهرکرد افتتاحيه طرح اوقات فراغت خواهد بود.

وي ادامه داد: برنامه هاي اقات فراغت با رويکرد موضوعات قرآني، فضاي مجازي، آموزش هاي فني و هنري، کتاب خواني در ۱۶۰ کتاب خانه مربوط به کانون مساجد برگزار مي شود.

کارگران با اذعان بر اينکه براي دسترسي آسان مخاطبان تفاهم نامه اي را منعقد کرده ايم بيان داشت: تعدادي از ارکان ها از جمله آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، حوزه هنري، فني و حرفه اي و... همکاري لازم را در راستاي طرح اقات فراغت با ما داشته باشند.

وي يادآور شد: ما تفاهم نامه را تنظيم کرده ايم تا بتوانيم از ظرفيت اين دستگاه ها استفاده کنيم.

کارگران در پايان خاطرنشان کرد: اختتاميه طرح اوقات فراغت در نيمه دوم شهريور ماه برگزار مي شود و به بهترين برگزار کننده اين طرح جوايزي اهدا خواهد شد.

انتهاي پيام1026ج /۵۳۰ب

کد مطلب: 39665