مردم شهرستان بن در گفتگو با زنگ خبر تاکيد کردند
مرگ بر آمريکا؛ کوبنده ترين شعار مردمي در 13 آبان
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰
يوم الله 13 آبان مصادف با سه واقعه در تاريخ انقلاب اسلامي است از 13 آبان 43 با تبعيد امام به ترکيه و 13 آبان 57 در کشتار دانش آموزان توسط رژيم پهلوي و 13 آبان 58 با تسخير لانه جاسوسي آمريکا در ايران است
مرگ بر آمريکا؛ کوبنده ترين شعار مردمي در 13 آبان
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از  خبرنگار زنگ خبر،  مردم شهرستان بن پا به پاي ملت شعار خود جوش مرگ بر آمريکا را سر خواهند داد شعاري که دست رد به سينه همه ظالمان و تاراجگراني است که چندين دهه را به چپاول، تفرقه اندازي و دشمني با ملت بزرگ ايران پرداخته اند.

خبرنگار زنگ خبر شهرستان بن با چند تن از شهروندان درباره روز 13 آبان و اهميت حضور در راهپيمايي اين روز را پرسيد که توجه شما را بدان جلب مي کنيم:

محمد اکبري يکي از شهروند بني در اين گفتگو با زنگ خبر بر تقارن اين ايام با اربعين حسيني  اشاره کرد و گفت: امام حسين (ع) به عنوان رهبر تمامي آزادگان سرلوحه زندگي تمامي مسلمانان و آزادگان جهان است، حوادث 13 آبان نماد بارز استکبار ستيزي، عزت طلبي و انزجار ملت مسلمان کشورمان از هرگونه سلطه و ذلت است.

خانم سليمي دانشجوي دانشگاه آزاد به خبرنگار ما گفت: ملت شهيدپرور ايران اسلامي، همچنان آمريکا را شيطان بزرگ و دشمن شماره يک خود مي داند و اظهارات سخيف و اتهام آميز برخي مقامات آمريکايي عليه ايران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را مصداق بارز تروريسم دولتي و بيانگر درماندگي و استيصال کاخ سفيد در برابر آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي مي دانيم.

وي به تسخير لانه جاسوسي آمريکا، به عنوان يک اتفاق مهم در تاريخ ايران اشاره کرد و افزود: دخالت هاي مکرر آمريکا در ايران به همراه پذيرش شاه از سوي آمريکا موجب شد که خشم مردم و انقلابيون برانگيزد و بر همين اساس دانشجويان مسلمان پيرو خط امام (ره) در روز ۱۳ آبان ماه ۱۳۵۸ با تسخير سفارت آمريکا در ايران، حرکتي فراموش نشدني را در تاريخ انقلاب اسلامي رقم زدند.

احمدي از کسبه خيابان ملت در رابطه با شعار مرگ بر امريکا گفت: اين شعار دلالت بر ظلم و دوروئي دولتي است که حرف و عملش با هم يکسان نيست و با وجود حمايت از حقوق بشر تحريم هاي ضدانساني را عليه ملت ما اعمال نموده است البته آمريکا حتي به دوستان خود نيز اعتماد ندارد و سال هاست که از فعاليت هاي آنها نيز جاسوسي مي کند.

طاهري، دانشجويي که براي رفتن به سر کلاس عجله داشت در پاسخ به این سوال گفت: وقتي در هر ترور يا سازماندهي گروهک هاي تروريستي براي ضربه زدن به جوانان ملت ايران رد پاي سرويس هاي جاسوسي آمريکا و پاچه خوارانش را مي بينيم چرا نبايد مرگ بر آمريکا بگوئيم.

کريمي از اهالي شهر وردنجان به خبرنگار ما گفت: وقتي رهبر ما آمريکا را شيطان بزرگ مي نامند ما هم بايد به ايشان اقتدا کنيم و با شعار مرگ بر آمريکا دل رهبر را شاد کنيم زيرا صلاح ملت ما را بهتر از هر کس ديگري مي داند .

وي روز 13 آبان را يکي از روزهاي به يادماندني در تاريخ انقلاب اسلامي دانست و گفت: اين مراسم هرساله با بيان شعارهاي انقلابي با شکوه تر برگزار مي شود و حضور در راهپيمايي روز 13 آبان مانند همه حضورها به منظور تقويت انقلاب اسلامي و مواضع نظام صورت مي گيرد.

کريمي گفت: مردم در اين مراسم با حضور پررنگ خود شعارهاي اصيل نظام و در راستاي مواضع اصولي نظام سر مي دهند.

حيدري  معلم بازنشته نيز گفت: يکي از بزرگترين درس‌هاي 13 آبان استکبارستيزي است که مي‌تواند جلوي تمام مفاسدي که از دنياي غرب درسايت‌ها و ماهواره‌ها گذاشته شده را خنثي کند و به دنيا بفهماند که هر چه در راستاي نابودي کشور ايران تلاش کنند با وجود روحيه استکبارستيزي بين مردم کشور فايده‌اي ندارد.

وي با اشاره به اينکه کشور ايران رابطه‌اي با استکبار ندارد، استکبار را مورد لعن مردم دانست و افزود: مردم بايد در راهپيمايي 13 آبان با شعار اصلي "مرگ بر آمريکا" و " مرگ بر اسرائيل" شرکت کنند.

آري شعار مرگ بر آمريکا، شعار مستضعفين و مظلومان عالم به زياده خواهي هاي دشمنان ملت ايران است و مردم  با شرکت در راهپيمايي 13 آبان و سر دادن  شعار "مرگ بر آمريکا "، "مرگ بر اسرائيل"، "مرگ بر منافقين" مشت محکمي بر دهان دشمنان ملت ايران خواهند کوبيد.

انتهاي پيام1026ج /520ز

کد مطلب: 36910