از نخبگان و استعدادهاي برتر شهرستان سامان تجليل خواهد شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳
مديرکل بنياد نخبگان استان چهارمحال و بختياري از تجليل نخبگان و استعدادهاي برتر شهرستان سامان در هفته‌هاي آينده خبر داد.
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از  سامان ما , مجتبي بنياديان پيش از ظهر امروز در نشست برنامه‌ريزي تجليل از نخبگان و استعدادهاي برتر اين شهرستان، افزود: اجراي اين برنامه‌ها در واقع شناسايي افراد نخبه شامل نوجوانان و جوانان اين شهرستان است.

وي اظهار داشت: دانش‌آموزان و دانشجويان در اجراي اين مراسم تجليل، متوجه اين موضوع خواهند شد که پيشتر در زماني که اين افراد نخبه، بر روي ميزها و نيمکت‌هاي مدرسه مي نشستند، هم اکنون به مدارج بالايي دست يافتند و در سطح ملي و استاني نيز حرف‌هايي براي گفتن دارند.

مديرکل بنياد نخبگان استان چهارمحال و بختياري با عنوان اينکه تجليل از نخبگان و استعدادهاي برتر شهرستان سامان مي‌تواند نوعي الگوسازي براي نوجوانان و جوانان در جامعه شود، تصريح کرد: اين نوع الگوسازي مي‌تواند قدمي براي افرادي که تمايل به اين عرصه را دارند، افزايش دهد.

بنياديان خاطرنشان کرد: شهرستان سامان يکي از شهرستان‌هايي است که داراي ظرفيت‌هاي بالايي در زمينه استعداد نخبگان را داراست و اين شهرستان داراي ۲۰ نفر نخبه را در بنياد نخبگان استان به ثبت رسانده است که اين تعداد دانش‌آموزان، دانشجوياني و حتي مخترعيني هستند که در اين راستا شناسايي شده‌اند و تحت حمايت بنياد نخبگان استان قرار دارند که اميد است اين آمار روز به روز افزايش يابد.
انتهاي پيام/۶۰۱س

کد مطلب: 36712