نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی:
مطالبه‌گری قانونی حق مردم است/مسئولین وظیفه دارند زمینه رفاه و آرامش مردم را فراهم کنند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: کلیه مسئولین باید به پاس جانفشانی‌های‌ مردم که در سایه پیروی از رهبر فرزانه، کشور امن و آرامی را رقم زدند نهایت تلاش‌شان را برای رفاه و آرامش هم‌وطنان در دستور کار خود قرار دهند.
مطالبه‌گری قانونی حق مردم است/مسئولین وظیفه دارند زمینه رفاه و آرامش مردم را فراهم کنند
خدیجه ربیعی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ در واکنش به آشوب‌های اخیر در کشور اظهار کرد: اعتراض و بیان خواسته‌ها حق مردم شریف است و کسی منکر این موضوع نیست.

وی با بیان اینکه کلیه مسئولین باید به پاس جانفشانی‌های‌ مردم که در سایه پیروی از رهبر فرزانه، کشور امن و آرامی را رقم زدند نهایت تلاش‌شان را برای رفاه و آرامش هم‌وطنان در دستور کار خود قرار دهند افزود: مسئولان با فراهم ساختن حقوق مردم باعث حفظ وحدت می‌شوند.

اجازه نمی دهیم وحدت و ولایت‌مداری کشور عزیزمان خدشه دار شود

ربیعی تاکید کرد: این نکته را نباید از یاد ببریم که هر اعتراضی باید در چارچوب قانون مطرح شود و این را بدانیم هرگونه تخریب و وارد کردن خسارت به اموال عمومی و بیت المال اشتباه و نادرست است.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی حفظ آرامش کشور را بر همگان لازم و ضروری دانست و گفت: باید مردم و مسئولان برای حفظ این آرامش که به بهای خون هزاران شهید فراهم شده است کوشا باشند و اجازه ندهند دشمن در این موارد سوءاستفاده داشته باشد.

ربیعی یادآور شد: نباید اجازه دهیم استعمارگران و مزدوران آمریکایی و بیگانگان در کشور عزیزمان رخنه کنند و با این ناآرامی‌ها درصدد تحقق اهداف شوم خود باشند.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دخالت بیگانگان در آشوب‌های اخیر کشور تاکید کرد: مسائل داخلی ایران ربطی به بیگانگان ندارد و خود ایران آن‌ها را حل می‌کند.

وی در انتها گفت: باید با حفظ اتحاد و بیان حقوق در کمال آرامش و در چارچوب قانون راه نفوذ دشمن را بست و اجازه نداد خدشه‌ای به اتحاد مردم ولایتمدار کشور جمهوری اسلامی ایران وارد گردد.

انتهای پیام/۱۰۲۶ج

کد مطلب: 37892