غربالگري اشتغال در منطقه 32 غرب شهرکرد انجام گرفت
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸
بخشدار مرکزي شهرکرد گفت: با توجه به خصوصيات اجتماعي و فرهنگي منطقه ۳۲ غرب شهركرد با نيازسنجي‌هاي صورت گرفته غربالگري اشتغال توسط دستگاه‌هاي متولي امر انجام گرفت.
غربالگري اشتغال در منطقه 32 غرب شهرکرد انجام گرفت
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از  بام ايران خبر ؛ مهدي كريم زاده بخشدار مرکزي شهرکرد در نشست شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان اظهار داشت: گسترش كارگاه‌هاي آموزشي در بيرون از ندامتگاه‌ها مي‌تواند تأثير بسزايي در كاهش آسيب‌هاي روحي خانواده‌هاي گرفتار موادمخدر داشته باشد.

وي با اشاره به برگزاري كارگاه‌هاي آموزش خودكفايي و پرداخت تسهيلات ايجاد اشتغال توسط كميته امداد و بهزيستي، ادامه داد: اقدامات دستگاه‌هاي متولي در راستاي خودكفايي و ايجاد مشاغل خانگي براي خانواده‌هاي زندانيان آسيب‌هاي اجتماعي اگر به‌صورت مستمر ادامه داشته باشد، مي‌تواند مثمر ثمر واقع شود.

بخشدار مركزي شهركرد، هدف از برگزاري جلسات مبارزه با مواد مخدر را ايجاد اشتغال پايدار و كسب درآمد براي افراد گرفتار به موادمخدر و خانواده‌هاي آن‌ها برشمرد.

كريمزاده با اشاره به اينکه با توجه به خصوصيات اجتماعي و فرهنگي منطقه ۳۲ غرب شهركرد با نيازسنجي‌هاي صورت گرفته غربالگري اشتغال توسط دستگاه‌هاي متولي امر انجام گرفت اذعان داشت: در راستاي ايجاد اشتغال در زمينه‌هاي صنايع‌دستي و آهنگري اقدامات خوبي در حال انجام است.

افزوده مي شود؛ در ادامه اين كارگروه اعضاي شوراي فرعي مبارزه با موادمخدر به ارائه گزارش اقدامات مجموعه خود و بيان راهكار در رابطه با معضلات و مشكلات پيش‌رو در مبارزه با موادمخدر پرداختند.

انتهاي پيام1022ج /۵۳۰ب

کد مطلب: 35533