امام جمعه سامان:
شناخت در مورد دشمن در جهت مقابله با دشمنان بايد صورت گيرد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۰
امام جمعه سامان با بيان اينکه سخنان ترامپ سخناني بيهوده است،ابراز کرد: بايد شناخت در مورد دشمن داشته باشيم و روش و شيوه مقابله دشمن را بايد بدانيم.
شناخت در مورد دشمن در جهت مقابله با دشمنان بايد صورت گيرد
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از خبرنگار سامان ما ، امام جمعه سامان حجت الاسلام و المسلمين علي اصغر عقيلي با دعوت نمازگزاران به تقوا الهي ، اظهار داشت: تقوا با توصيه و سفارش حاصل نمي شود ولي توصيه جايگاه خود را دارد ما مزين به زيور تقوا باشيم بايد جهاد اکبر را آغاز کنيم.

حجت الاسلام و المسلمين علي اصغر عقيلي با بيان اينکه تقوا اکسير عظمي است که اگر به آن دست پيدا مي کنيم ، شخص متقي چنان ارزش پيدا مي کند که همانند گوهر گرانبهاء است و قيمتي ندارد، فقط خدا مشتري شخص با تقوا است، عنوان کرد: تقوايي که به شکل ظاهري و با ريا باشد گناه نابخشودني است.

عقيلي با بيان اينکه محرم فرا رسيده است خوب به استقبال محرم آمده ايد، بيان داشت: نکته مهم اين است القا شبه اي که دشمنان در بين جوانان ايجاد مي کنند در فضاي مجازي در بعضي از رشته حجمه به مقدسات مي برند به اين علت اين ملت پيرو ابا عبدالله هستند.

وي با اشاره بر اينکه دشمن مي بيند که نه تنها ملت ايران بلکه ديگر کشور ها با پيروي از ابا عبدالله حسين (ع) در مقابل استعمار گران ايستادگي دارند، بيان داشت: ايجاد شبه در جامعه در راستاي دوري جوانان از مقدسات است.

امام جمعه سامان در خطبه دوم با اشاره بر اينکه با اتحاد و همدلي همه ارگان هاي دولتي و خصوصي و همکاري در درون و خارج استان سامان را روز به روز سامان را روز به روز آباد تر و بيش از پيش در مسير آباداني قرار دهيم ، بيان داشت: شهر سامان از اين به بعد شهر بنده نيز هست و نهايت تلاش خود را در راستاي آباداني اين شهر به کار خواهم گرفت .

حجت الاسلام و المسلمين علي اصغر عقيلي در ميانمار نه ميليون مسلمان زندگي مي کنند، اذعان داشت:به جنايکاران در ميانمار و در جاي هاي ديگر صلح نوبل اهدا مي شود .

عقيلي با بيان اينکه رئيس جمهور امريکا يک شخص ديوانه است و بايد در بيمارستان رواني بستري شود، تصريح کرد: ترامپ سخنان ياوه مي گويد و از دشمن انتظاري از اين نمي رود دشمن کارش دشمني است و بايد شناخت در مورد دشمن داشته باشيم و بايد بدانيم که چه شيوه و روشي براي مقابله با دشمن داشته باشيم .

وي با اشاره بر اينکه دهکده جهاني براي تبادل اطلاعات است نه اينکه کسي کدخدا اين دهکده باشد و ترامپ اين دهکده جهاني ارتباطي را با يک روستا اشتباه گرفته است .

انتهاي پيام/س

کد مطلب: 36343