برگزاري آخرين مرحله ليگ دوچرخه سواري کوهستان کشور به ميزباني شهرستان بروجن
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
آخرين مرحله ليگ کوهستان کشور در سال 96 در بخش هاي کراس کانتري و دانهيل آقايان با برگزاري رقابت هاي بخش جوانان و بزرگسالان در بروجن در حال برگزاري است.
برگزاري آخرين مرحله ليگ دوچرخه سواري کوهستان کشور به ميزباني شهرستان بروجن
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از  بام ايران خبر ، عليرضا احمدي رئيس هيئت دوچرخه سواري استان چهارمحال و بختياري گفت: سومين و آخرين مرحله ليگ کوهستان در سال ۹۶ به ميزباني شهرستان بروجن از ۱۳ لغايت ۱۶ آبان ماه در رشته هاي کراس کانتري و دانهيل برگزار مي شود.

رئيس هيئت دوچرخه سواري استان افزود: در اولين روز اين مسابقات دوچرخه سواران در رشته کراس کانتري آقايان در دو رده جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند که در پايان نتايج ذيل به دست آمد:
کراس کانتري جوانان:
نفر اول محمدحسين اسکندري از تيم کيوب
نفر دوم محمدجعفر مروج از هيت قم
نفر سوم علي ايزدي از هيت قم
کراس کانتري بزرگسالان:
نفر اول محمد پورشريف از تيم اسکات ايران
نفر دوم فراز شکري از تيم جاينت ايران
نفر سوم سجاد طاهري از تيم فستوس کي تي ام ايران

احمدي ادامه داد: در ادامه اين رقابت ها امروز و در بخش دانهيل شرکت کنندگان به رقابت با يکديگر مي پردازند.

رييس هيئت دوچرخه سواري چهارمحال و بختياري با اعلام اين خبر گفت: اين دوره از مسابقات با حضور بيش از ۱۵۰ دوچرخه سوار در قالب ۱۶ تيم بزرگسال و ۸ تيم جوانان از سراسر کشور در پيست سياسرد بروجن برگزار مي شود.

عليرضا احمدي با بيان اينکه اين مسابقات در دو رشته ي کراس کانتري و دانهيل برگزار مي شود افزود: در روز اول اين مسابقات ۴۰ دوچرخه سوار در رده ي سني بزرگسال و ۳۰ دوچرخه سوار در رده ي سني جوانان در بخش کراس کانتري با يکديگر رقابت کردند.

انتهاي پيام/۵۳۰ب

کد مطلب: 36974