​افزايش اعتماد به نفس در مديران راه دستيابي به موفقيت هاي علمي/ برگزاري پنج کارگاه آموزشي براي مديران چهارمحال و بختياري
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸
مدير آموزش و پژوهش توسعه و آينده نگري سازمان برنامه بودجه چهار محال و بختياري گفت: افزايش اعتماد به نفس در مديران و کارشناسان و همچنين عملياتي کردن دانش توليدي در دانشگاه ها يکي از مهمترين راه هاي دستيابي به موفقيت هاي علمي محسوب مي شود و به همين منظور امسال پنج کارگاه آموزشي رايگان با حضور اساتيد ملي در مرکز چهارمحال و بختياري برگزاري خواهد شد.
​افزايش اعتماد به نفس در مديران راه دستيابي به موفقيت هاي علمي/ برگزاري پنج کارگاه آموزشي براي مديران چهارمحال و بختياري
به گزارش جهانبین نیوز؛ عليرضا شجاعي مدير آموزش و پژوهش توسعه و آينده نگري سازمان برنامه بودجه چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر اظهار کرد: نوع برخوردهاي کنوني در مجموعه اداري در جامعه، پژوهشي نيست و هنگام بروز يک مشکل فقط به دنبال مقصر مي گرديم.

وي افزود: براي رفع اين مشکل در جامعه بايد افراد خبره، توانمند و کارشناس در اين خصوصي تحقيق و پژوهش کنند.

شجاعي تصريح کرد: وجود همين نگرش ها و رفتارهاي باعث ايجاد فاصله و خلأ بين مجموعه اداري و دانشگاه ها شده است.

وي يادآور شد: براي رفع حلقه مفقوده ارتباط ميان دانشگاه ها و دستگاه هاي اجرايي بايد روحيه کاوشگري و جستجوگري در مجموعه اداري نهادينه شود.

مدير آموزش و پژوهش هاي توسعه و آينده نگري سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختياري گفت: در سه سال گذشته کارگاه هاي آموزشي علمي فراواني با هدف ارتقاي قدرت تحليل، افزايش روحيه جستجوگري و رشد استفاده از ظرفيت هاي علمي براي رفع مشکلات موجود در استان برگزار شده است.

وي با اشاره به اينکه به مدت ۲۰ ساعت به مديران و کارشناسان دستگاه هاي اجرايي آموزش هاي لازم داده خواهد شد افزود: در اين کارگاه ها آموزش هاي لازم در حوزه بهبود فضاي اداري و برنامه ريزي به منظور ارتقاي شاخص هاي بخش هاي مختلف ارائه مي شود.

شجاعي به عناوين قابل ارائه در کارگاه آموزشي اشاره کرد و اذعان داشت: عناويني که در کارگاه هاي آموزشي ارائه خواهد شد شامل "از اغتشاش تا انضباط فکري"، "تحليل رابطه نظام اداري و توسعه در ايران"، "تحقيق و توسعه و چشم انداز آن در اقتصاد ايران"، "اقتصاد پژوهش و پژوهش اقتصادي" و "مديريت دانش در سازمان ها" است.

وي يادآور شد: اميدوارست با برگزاري اين دوره هاي آموزشي بتوان نيروي انساني موجود در دستگاه هاي اجرايي را به منبع و سرمايه انساني تبديل کرد.

انتهاي پيام1026ج /۵۳۰ب

کد مطلب: 32111