روابط عمومي شهرداري بن
خدمات شهري و برنامه شهرداري بن در ايام نوروز
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۳
روابط عمومي شهرداري بن گفت: در ايام نوروز خدمات شهري و برنامه شهرداري در حوزه هاي مختلفي از جمله ساخت اِلمان ماهي در ميدان ميزار حبيب دستان بني، ساخت سفره هفت سين نمادين و نصب در ميدان ورودي، استقرار اکيپ راهنماي ميهمانان نوروزي در ابتداي شهر خواهد بود.
خدمات شهري و برنامه شهرداري بن در ايام نوروز
به گزارش جهانبین نیوز، محمد حسن سليمي روابط عمومي شهرداري بن در گفت گو با خبرنگار زنگ خبر ضمن تبريک ايام عيد نوروز، به خدمات شهري و برنامه شهرداري در ايام نوروز پرداخت وگفت: نوروز در انديشه‌ ملت، نماد خيزش و حيات مجدد و شروع دوباره در مرتبه‌اي بالاتر و والاتر است، بي‌ترديد انديشه زيباي نوروز، لطف و عنايت الهي بر ملت بزرگ و جهان بشريت و وعده‌ حاکميت زيبايي‌ها، ارزش‌ها و تجلي کمال‌ خواهي و تعالي جويي انسان است.

وی افزود: حرکت، نشاط، مهرورزي و عشق، تجديد ديدار و ارادت و نوشيدن رهاورد نوروز و تحکيم، هم‌بستگي، دل‌بستگي و زدودن زشتي‌ها، کدورت‌ها و پايه‌گذاري دوستي و محبت ارمغان زيباي آن است.

سليمي تصریح کرد: فرصت مغتنمني است تا در طليعه‌ روح‌بخش بهار که با رايحه‌ عطر بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا(سلام‌الله‌عليها) همراه است، با صميمانه‌ترين کلام بهار و نوروز باستاني را تبريک و تهنيت عرض مي‌کنيم.

وي گفت در ايام نوروز خدمات شهري و برنامه شهرداري در حوزه هاي مختلفي خواهد بود که از جمله آنها ميتوان به اين موارد اشاره کرد:

ساخت اِلمان ماهي در ميدان ميزار حبيب دستان بني

ساخت سفره هفت سين نمادين و نصب در ميدان ورودي

استقرار اکيپ راهنماي ميهمانان نوروزي در ابتداي شهر

تهيه بسته فرهنگي براي ميهمانان نوروزي ( شامل: بروشور مناطق گردشگري شهرستان بن،بروشور ويژه ميلاد حضرت زهرا(س)، کارت پستال گرداب بن و کتابچه ويژه رده سنين " الف و ب"با موضوع محافظت از محيط زيست)
تهيه و نصب ۳۵ قطعه بنر با موضوعات اخلاقي و تبريک عيد نوروز

ارسال پيام صوتي تبريک عيد نوروز براي همشهريان عزيز

فضا سازيي و آذين بندي شهر براي عيد نوروز

تعيين کشيک نوروزي براي خدمات رساني براي مردم و گردشگران

اعلام ممنوعيت حفاري و ساخت و ساز از۲۷ اسفندماه الي ۱۴ فروردين

و برگزاري ويژه برنامه ميلاد حضرت زهرا (سلام‌الله‌عليها) به مناسب هفته بزرگداشت روز زن و مادر.

انتهاي پيام1022ج /۵۲۰ز

کد مطلب: 27900