به مناسبت هفتمین روز شهادت مدافع حرم
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) شهادت شهید قاسمی را تبریک و تسلیت گفت
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۷
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) در پیامی به مناسبت هفتمین روز شهید شهادت این شهید بزرگوار را تبریک و تسلیت گفت.
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) شهادت شهید قاسمی را تبریک و تسلیت گفت
به گزارش جهانبین نیوز؛ سردار رضا محمدسلیمانی فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) در پیامی به مناسبت هفتمین روز شهید شهادت این شهید بزرگوار را تبریک و تسلیت گفت.
متن پیام به این شرح است:

رهبر ما... ای مقتدای ما... ای والاتر و برتر از جان ما...

امروز تو شاهد باش که ایران اسلامی بهترین انسان‌های خود را با کوله‌باری از عزم راسخ و نیتی خالصانه و داوطلبانه برای دفاع از حرم عقیله بنی‌هاشم (ع) و عمه سادات به میدان جهاد فرستاده و اینان بهترین بندگان پروردگار، تا اخرین نفس در دفاع از حرم عمه‌تان ایستاده‌اند و جان خود را خالصانه در این راه فدا کردند چراکه ما در این راه جز زیبایی چیزی نمی‌بینیم... و ما رایت الا جمیلا...

آقای ما... سید و مولای ما... فرزند زهرا (س)...

به عمه‌تان عقیله بنی‌هاشم بفرما که ما امروز در چهارمحال و بختیاری، فرزندی را پاک و مطهر تربیت کرده تا همچون سایر دوستان شهیدش در رکابتان تا رفع تمام پلیدی‌ها و ظلم و جورها مبارزه کند و در راه حسین بن علی (ع) فدا می‌شوند و جانشان را تقدیم قاسم بن الحسین (ع) نمایند. این شهداء جان خود را فدا می‌کنند تا پرچم جمهوری اسلامی ایران با افتخار به اهتزاز درآید. شهدای مدافع حرم، سند گویای دفاع از انقلاب اسلامی هستند.

خداوندا؛ این هدیه منور را از ما قبول فرما و به خانواده‌اش صبر جزیل عنایت کن تا غن سنگین هجران فرزند شهیدشان محمدحسن را تحمل نمایند و بتوانند در برابر تمام صحنه‌های افراد کج‌فهم ایستادگی کنند و این بار سنگین امانت را به سرمنزل مقصود و قرب الهی برسانند.

محمدحسن جان؛
تو از این به بعد مزدت را از دستان رسول‌الله (ص) می‌گیری، تو اربابانمان امام حسن (ع) و امام حسین (ع) را نظاره می‌کنی، تو رفتی تا حرم زینب اُمن بماند، همان کاری که عباس بن علی (ع) در صحرای کربلا کرد.

محمدحسن جان؛ اینک با آمدنت شهرمان حال و هوای جبهه گرفت.
بعد از فدایی شدنت به پای ام‌المصائب کربلا، به تاسی از ایشان در اربعین حسینی برگشتی تا با کاروان اسرای حسینی، تمام منازل اسارت و سختی آن‌ها را طی کرده باشی و بعد از تو مادر و پدرت اسوه ایثار و صبر خواهند شد و در کلاس تقوایشان مشق می‌کنند غصه ندیدن لبخندت را.

محمدحسن جان؛ پس ما بعد از شهادت درس خواهیم گرفت ولایی بمانیم و ولایت باید خط قرمز باشد تا مانند تو و امثال تو فدایی علمدار چفیه به دوشمان شویم، فدایی رهبر شویم، که این‌گونه برایمان دعا کردند که ان‌شاءالله عاقبت بخیر شوید و چه عاقبت به خیری بهتر از شهادت... (مبارکت باد)

سرتیپ دوم پاسدار رضا محمدسلیمانی
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 31770