کارشناس مسائل سياسي:
لزوم استفاده از استعداد و توانمندي سپاه براي آباداني و توسعه شهرستان
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴
کارشناس مسائل سياسي گفت: بايد از استعداد و توانمندي سپاه و به‌خصوص بسيج سازندگي به‌عنوان يک الگو در آباداني و توسعه شهرستان استفاده کرد، عملکرد بسيج سازندگي انجام کار با سرعت و کيفيت بالا است زيرا نگاه بسيجي آرماني نگاه کردن به موضوعات است و اين امر موجب پيشرفت و توسعه مي‌شود.
لزوم استفاده از استعداد و توانمندي سپاه براي آباداني و توسعه شهرستان
به گزارش جهانبین نیوز، حسين صالحي، کارشناس مسائل سياسي در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار، اظهار کرد: براي تحقق سياست‌هاي کلي ابلاغي مقام معظم رهبري که عمدتاً حول موضوعات اقتصادي بوده و نام‌گذاري‌هاي اقتصادي سال‌هاي اخير به اين نتيجه مي‌رسيم که موضوع اصلي کشورمان اقتصاد است، در تداوم اجراي اقتصاد مقاومتي، محور بحث امسال هم توليد و اشتغال است.
 
صالحي، اشتغال، توليد، فراهم کردن فضاي مطلوب کسب‌ و کار و رفع مشکلات جوانان از مسائل اساسي کشور دانست و گفت: بايد به سمت دسته‌بندي و اولويت‌گذاري مشکلات کشور حرکت کنيم تا قواي سه‌گانه و همه مجموعه‌ها براي رفع آن‌ها با تعامل و همدلي برنامه‌ريزي کنند.

تحقق اقتصاد مقاومتي در گرو علم مقاومتي، سياست مقاومتي و فرهنگ مقاومتي است

اين کارشناس مسائل سياسي افزود: بايد در کنار اقتصاد مقاومتي ساير حوزه‌ها نيز همراه باشند و تحقق اقتصاد مقاومتي در گرو علم مقاومتي، سياست مقاومتي و فرهنگ مقاومتي است و تجميع و تعامل و همکاري بين آن‌ها مي‌تواند در تحقق اين امر ميسر باشد.
 
 وي گفت: اگر مي‌خواهيم مشکلات کشور حل شود تنها راه‌حل نسخه مقام معظم رهبري اقتصاد مقاومتي بوده و اين موضوع تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادي و معيشت است که براي تحقق آن به اعتقاد قلبي و انقلابي نياز دارد.

صالحی بیان دشت: اگر بر توانمندي‌هاي داخل کشور تکيه کنيم، هيچ‌گونه نگراني از بابت تحريم‌ها نخواهيم داشت. آنچه مهم است اين است که مسئولان بايد اقتصاد مقاومتي را جدي بگيرند.

وي بيان کرد: امروزه مسئولان با اقتصاد مقاومتي بازي کرده و لفاظي مي‌کنند و به آن پايبند نيستند، همين مسئله دشمن را جري کرده و به ضربه زدن به جمهوري اسلامي ايران اميدوار شده است.

صالحی با اشاره به اينکه عمر پنج سال گذشته کشور صرف برجام شد و حال متوجه شده‌ايم که برجام هيچ نتيجه‌اي براي کشور نداشته است، تصريح کرد: اگر در اين سال‌ها براي اقتصاد مقاومتي وقت مي‌گذاشتيم قطعاً تاکنون اشتغال و اقتصاد کشور اصلاح و رونق پيداکرده بود و ديگر لازم نبود نگران تهديدات دشمن باشيم.

کشور ما در مسير درست گام برداشته که موجب عصيانت سياسيون آمريکا شده

وي خاطرنشان کرد: امروز اگر مي‌بينيد که ترامپ و تيم جديد سياسيون آمريکا در حال ياوه‌گويي‌هاي نسنجيده در خصوص برجام هستند نشانگر اين است که کشور ما در مسير درست گام برداشته که موجب عصيانت آن‌ها شده است.
 
وي تصريح کرد: امروز در سايه همدلي، همراهي، وحدت و تبعيت از ولايت‌فقيه، مردم سختي را پشت سر گذاشته و نظام جمهوري اسلامي در منطقه تعيين‌کننده است و اين‌ها نشانه‌هاي اقتدار و عظمت رهبري، ملت و نيروهاي نظامي ما هستند و به همين دليل امروز در موقعيت برتر و ممتاز قرار داريم.
 
صالحي بابيان اينکه دشمن به دنبال ضربه زدن به‌نظام و کشور است، افزود: دشمن به دنبال لطمه زدن به کشور از طريق اقتصاد است و بايد همان‌گونه که در حوزه‌هاي ديگر به‌ويژه سياسي موفق شده‌ايم، در اقتصاد، توليد و صادرات نيز موفق و از اتکا به اقتصاد نفتي خارج شويم.

وي بابيان اينکه بايد از استعداد و توانمندي سپاه و به‌خصوص بسيج سازندگي به‌عنوان يک الگو در آباداني و توسعه شهرستان استفاده کرد، افزود: عملکرد بسيج سازندگي انجام کار با سرعت و کيفيت بالا است زيرا نگاه بسيجي آرماني نگاه کردن به موضوعات است و اين امر موجب پيشرفت و توسعه مي‌شود.

انتهاي پيام1026ج /590پ

کد مطلب: 36865