مدير مرکز آتش نشاني بروجن:
فروشگاه مواد غذايي در بروجن طعمه حريق شد
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
مدير مرکز آتش نشاني بروجن از آتش سوزي فروشگاه مواد غدايي در اين شهر خبر داد و گفت: حادثه رانندگي در محور بروجن مبارکه 4 مصدوم برجاي گذاشت.
فروشگاه مواد غذايي در بروجن طعمه حريق شد
به گزارش جهانبین نیوز، اسماعيل يزداني در گفت‌وگو با کلار، اظهار داشت: طي تماس تلفني با سامانه ۱۲۵ آتش سوزي فروشگاه مواد غذايي واقع در ميدان بسيج به مرکز آتش نشاني بروجن گزارش شد.

وي افزود: پس از دريافت پيام سريعا اکيپ اطفاء حريق ايستگاه شماره سه و دو اکيپ پشتيباني ايستگاه يک مرکز آتش نشاني بروجن در زمان کمتر از سه دقيقه در محل حادثه حاضر شدند.

يزداني با بيان اين که آتش نشانان با حضور به موقع و سرعت عمل از گسترش حريق جلوگيري کردند، افزود: مالک فروشگاه با هوشياري پس از تماس با آتش نشاني و قبل از رسيدن ماموران اقدام به استفاده از خاموش کننده پودر گاز مي کند.

مدير مرکز آتش نشاني بروجن با اشاره به اين که خوشبختانه اين حادثه خسارات جاني در بر نداشت، افزود: علت و خسارات حادثه از سوي مامورين اين مرکز در دست بررسي است.

حادثه رانندگي در بروجن چهار مصدوم برجاي گذاشت

يزداني ادامه داد: در حادثه ديگر طي تماس تلفني با سامانه ۱۲۵ برخورد دو دستگاه وانت در محور بروجن مبارکه قبل از پمپ بنزين ايتام به آتش نشاني بروجن اعلام شد.

وي با بيان اين که پس از دريافت پيام سريعا اکيپ امداد و نجات سوانح جاده اي مرکز آتش نشاني بروجن به محل حادثه اعزام شد، افزود: در پي اين حادثه چهار تن مصدوم شدند.

مدير مرکز آتش نشاني بروجن با اشاره به اين که جاده و خودرو ها توسط آتش نشانان ايمن سازي شد، گفت: چهار نفر مصدوم اين حادثه براي درمان به بيمارستان وليعصر (عج) منتقل شدند.

انتهاي پيام1026ج /۵۴۰ ک

کد مطلب: 36234