خطيب نماز جمعه بروجن:
دشمن هميشه در حال تحريک است/دولتمردان به مشکلات مردم رسيدگي کنند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲
خطيب نماز جمعه شهر بروجن ضمن بيان اين که دشمن از تجمعات مردمي و حضور در صحنه هاي انقلاب هراس دارد، گفت: نقشه هاي دشمن را بشناسيد و بدانيد کجا را نشانه گرفته است.
دشمن هميشه در حال تحريک است/دولتمردان به مشکلات مردم رسيدگي کنند
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از کلار، حجت الاسلام عليرضا هراتي مطلق در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه شهر بروجن ضمن توصيه نمازگزاران به تقواي الهي و با اشاره به ديدار اخير فرماندهان و کارکنان نيروي هوايي ارتش با مقام معظم رهبري، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در اين ديدار هدف دشمن را جلوگيري از استقامت و استمرار انقلاب دانستند.

حجت الاسلام هراتي مطلق گفت: امروز آمريکاي جنايتکار، رژيم صهيونيستي و انگليس که در جنگ فيزيکي و هشت سال دفاع مقدس نتيجه اي نگرفتند در جنگ مجازي به سراغ انقلاب اسلامي آمده اند.

خطيب نماز جمعه بروجن افزود: در حماقت دشمنان جمهوري اسلامي ايران همين بس که آنها نمي دانند اين انقلاب اسلامي در صدد نابودي اسرائيل است و اگر کوچکترين خطايي کنند به فرموده رهبر انقلاب با خاک يکسان مي شوند.

وي، به توان نظامي و موشک هاي دور برد ايران اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامي ايران تنها انقلابي است که مردم آن را به وجود آوردند و حافظ و نگهبان آن هستند.

دولتمردان به مشکلات مردم رسيدگي کنند

حجت الاسلام هراتي مطلق با اشاره به اين که حضور مردم در انتخابات، راهپيمايي ها، نمازهاي جمعه و... بيانگر مردمي بودن انقلاب اسلامي است، گفت: مسئولين و دولتمردان بايد قدر مردم را بدانند و به مشکلات آنها رسيدگي کنند.

خطيب نماز جمعه بروجن ضمن بيان اين که دشمن هميشه در حال تهديد و تحريک است، گفت: نقشه هاي دشمن را بشناسيد و بدانيد کجا را نشانه گرفته است.

وي با بيان اين که دشمن از تجمعات مردمي و حضور در صحنه هاي انقلاب هراس دارد، گفت: از صدراسلام تا پيروزي انقلاب اسلامي نمازجمعه در دنياي اسلام بود اما محدود و طبق خواسته شاهان و حکام برگزار مي شد اما امروز نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نماز جمعه اي را بر پايه اسلام تاسيس کرده است.

حجت الاسلام هراتي مطلق در بخش ديگري از خطبه ها با بيان اين که نمازجمعه، نماز جناحي نيست و با نظارت ولي فقيه در کشور اقامه مي شود، افزود: درهاي مصلي نماز جمعه بروجن به روي تمام احزاب سياسي و مردم باز است.

انتهاي پيام/۵۴۰ ک

کد مطلب: 38458